sobota , 15 czerwiec 2024
fot. PLAMA

Plama dla dzieci już w najbliższą niedzielę

DZIECIĘCY PCHLI TARG 26.04.2015 r. (niedziela), godz. 15.00, wstęp wolny

Plama GAK zaprasza dzieci wraz z opiekunami na Pchli Targ.

Pobaw się z nami w targ i wciel się w rolę sprzedawcy. Przyjdź 26 kwietnia o godzinie 15:00 do Plamy i przynieś ze sobą zabawki, które Tobie już się znudziły, a innym dzieciom wciąż mogą sprawić przyjemność. Przygotuj własne stoisko targowe i wyceń swoje zabawki.

W Pchlim Targu biorą udział dzieci wraz z opiekunami. Do wymiany możesz przynieść wszystkie zabawki, które są sprawne i w dobrym stanie, także książki i płyty z filmami. Upewnij się, że zabawki na baterie mają włożone nowe baterie, a gry i puzzle zawierają wszystkie elementy. W zabawie nie biorą udziału zabawki militarne, czyli pistolety, żołnierzyki, armaty i łuki! Dlatego prosimy, abyście ich nie przynosili.
Na zgłoszenia czekamy do 23.04.2015. Możecie zgłosić się wysyłając mail na adres jagoda@plama.art.pl z takimi oto informacjami: imię i nazwisko opiekuna oraz dziecka; numer telefonu opiekuna; rodzaj zabawek które do nas przyniesiecie.

Po zakończeniu targowiska o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich wystawców wraz z opiekunami na spektakl Teatru Młoda Projektornia pt. „Awaria” – wstęp wolny.
Szczegółowy regulamin zabawy dostępny na stronie plama.art.pl

„Plama” Gdański Archipelag Kultury
Ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Tel. 58 557 42 47
www.plama.art.pl

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement