Po prostu warkocz

W czasach gorączki i upałów dodatkowe ciepło dają nam… włosy. Co zrobić, aby nie drażniły nas, ładnie wyglądały a zarazem nie były nudne?

Fantazyjnie upięte, zaplecione, dobrane od góry i od spodu. Możliwości i sposobów jest mnóstwo. Najważniejsze jest, aby zaplatać trochę niedokładnie, precyzja nie ma tu znaczenia. Liczy się swobodny, naturalny wygląd. Wystarczy finezyjne owinąć warkoczem głowę, inaczej upiąć, sprawić, aby był asymetryczny i już mamy niezwykle modny splot, a zarazem fryzurę ponadczasową.

14Romantyczne upięcie doda dziewczęcego uroku i świetnie dopełni lekki wakacyjny ubiór. Warkocz zapleciony dookoła głowy zdobywa coraz więcej zwolenników. Na pokazach sezonu wiosna-lato 2014 tę fryzurę mogliśmy zobaczyć u Naeem Khan, Rebecca Minkoff, jak również Nicole Miller, a grzechem byłoby nie wspomnieć o premier Ukrainy Julii Tymoszenko.

Warkocze wciąż królują! Są nie tylko modne, ale też bardzo wygodne. I wcale nie musi być to warkocz o długości 160 cm sięgający prawie do kostek – jak warkocz ubiegłorocznej zwyciężczyni festynu „Warkocz Magdaleny” 😉

Mamy i córki… upnijcie warkocze, wyglądajcie jak siostry i korzystajcie z cudownego lata! 🙂

Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA

609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement