wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. glaad.org

Poczuj się jak gwiazda

Decydując się na farbowanie włosów często mamy dylemat : blondynka czy brunetka? Brąz jest głęboki, blond subtelny. Oba piękne i większość kobiet często przechodzi z jednego koloru na drugi. Ale w tym sezonie nie musimy wybierać, gdyż trendem jest „BROND”

Co to takiego? Fryzjerstwo to również matematyka, a więc Blond + Brąz = Brond

14Najlepszy look tego sezonu to łączenie odcieni blond z brązem w taki sposób, aby tworzyć kolor muśnięty słońcem. Kolor włosów musi być idealnie dobrany do odcienia skóry, by powstał między nimi minimalny kontrast, co da nam pełną harmonię.

Dzięki „Brond” brunetki mogą cieszyć się rozświetlonym kolorem, blondynki zaś kolorem z dodatkiem głębi. Został on zaprojektowany, aby wyróżnić i podkreślić kobiece atuty.

Gwiazdy takie jak Jennifer Aniston, Kim Kardashian czy Jennifer Lopez dobrze wiedzą, że odpowiednia równowaga między odcieniem blond a brązem potrafi podkreślić ich urodę. Natomias Malena Costa, popularna hiszpańska modelka i blogerka modowa zaprezentowała najmodniejszy trend It Looks wiosna/lato 2014 specjalnie dla swoich wielbicielek.

Zdecyduj się na „Brond” i poczuj się jak kobieta prosto z Hollywood 🙂

Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA
609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *