środa , 17 kwiecień 2024
mat. prasowe

Podaruj sobie piękny i zdrowy uśmiech

Co przynosi tyle satysfakcji, radości i pewności siebie co możliwość pochwalenia się zdrowymi zębami i pięknym uśmiechem? Braki w uzębieniu przestały być problemem nie do rozwiązania dzięki intensywnemu rozwojowi protetyki stomatologicznej.

W klinice stomatologicznej Orłowska Dental Clinic wachlarz rozwiązań protetycznych pozwala pacjentom na wybór uzupełnienia protetycznego wedle swoich upodobań i wymagań.Chirurgia stomatologiczna oferuje wiele zabiegów podnoszących jakość i komfort życia, ale co najważniejsze – pozwala na zdrowie jamy ustnej i brak bolesnych dolegliwości.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurg stomatolog to specjalista odpowiedzialny za wykonanie bardzo precyzyjnych i istotnych zabiegów. Z jego kompetencji i umiejętności korzysta się w wielu różnych dziedzinach stomatologii – wszystko dla maksymalnie najwyższej jakości wykonanej usługi.

Chirurgia stomatologiczna przynosi ulgę pacjentom w wielkim bólu spowodowanym zębami zatrzymanymi, zębami mądrości, ponieważ dzięki jego umiejętnościom usunięcie zęba, nawet zatrzymanego, jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, nie powodującego cierpienia i dyskomfortu u pacjenta.

W celu zapoznania się z pełną ofertą chirurgii stomatologicznej w klinice stomatologicznej Orłowska Dental Clinic zapraszamy na stronę https://wolniewicz.eu/oferta/chirurg-stomatolog-gdynia/

Protetyka stomatologiczna

Odbudowy protetyczne pozwalają pacjentowi odzyskać piękny uśmiech nawet w skrajnych przypadkach braków w uzębieniu.

Dzięki rozwojowi technologicznemu, doświadczeniu i ciągle zwiększanym kompetencjom lekarzy w Orłowska Dental Clinic, możliwe jest szczegółowe odtworzenie pierwotnego stanu uzębienia nawet po utracie zębów naturalnych, przy jednoczesnej dbałości o najwyższy stopień estetyki i funkcjonalności uzupełnień protetycznych.

Rozwiązaniem protetycznym, które stało się jednym z najmniej inwazyjnych jest most adhezyjny, czyli inaczej mówiąc – naklejany na zęby naturalne Pacjenta. Naklejanie mostu adhezyjnego jest zabiegiem nie sprawiającym bólu. Najczęściej umieszcza się go w jamie ustnej za pomocą żywicy kompozytowej, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którym zależy na uniknięciu konieczności szlifowania lub piłowania zębów dla wypełnienia braku w jamie ustnej.

Po więcej informacji zapraszamy https://wolniewicz.eu/oferta/protetyk-gdynia/

About Marcin

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement