Podwodne zauroczenie Bartosza Stróżyńskiego

Są książki i Książki. Są publikacje, które przegląda się i odkłada w kąt. Są jednak takie rarytasy, które zapierają dech w piersiach. Jednym z takich rarytasów jest album Bartosza Stróżyńskiego, który ukazał się dzięki Wydawnictwu Burda Książki.5 lat pracy, 150 000 przebytych kilometrów, dziesiątki godzin i 35 000 zdjęć wykonanych w bliskim kontakcie z najbardziej fascynującymi i rzadkimi gatunkami zwierząt – to liczbowe podsumowanie wyjątkowej pasji Bartosza Stróżyńskiego. Imponujące, prawda?

Książka Antarktyda (5)Jednak jeszcze bardziej imponujący jest EFEKT tej pracy. Książka „AntArktyka podwodne zauroczenie” to niezwykła przygoda pokazana na ponad 300 stronach. To swoisty pamiętnik udokumentowany zdjęciami. Nie są to jednak zwyczajne fotografie. KAŻDA z nich zapiera dech w piersiach. Jest zachwycająca, a zarazem inspirująca. Co się czuje oglądając ten album? „Chcę tam być!”, „chcę to zobaczyć!”, „chcę to przeżyć!”.

Tej książki nie przegląda się bezmyślnie, dla zabicia czasu. Ją się po prostu chłonie i przeżywa.

Po co powstają tego rodzaju publikacje?

Tworzą je ci, którzy biorą MĄDRZE z życia garściami. Dla kogo to robią? Dla siebie, ale także dla tych, którym brakuje siły, odwagi i motywacji do spełnienia swoich marzeń.

Książka Antarktyda (6)Dalej i zimniej już się nie da. Jestem przekonany, że kiedy coś widzimy, to lepiej to rozumiemy i bardziej doceniamy. Arktyka i Antarktyka mają wielu zagorzałych ambasadorów, których stosunek do tych unikalnych terenów często jest rezultatem odbytych podróży. Mówi się, że jeśli ktoś choć raz w zobaczy to piękno, pozostanie z nim na zawsze. Z tym przeświadczeniem zapraszam Państwa na wyjątkową subiektywną podróż fotograficzną w najdalsze i najzimniejsze wody naszego globu – pisze Bartosz Stróżyński.

Zachęcam do wzięcia udziału w tej niesamowitej przygodzie z Bartkiem Stróżyńskim. Zapewniam, że warto.

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement