niedziela , 11 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Alfa Centrum Gdańsk

Pokój dla rodziców w Alfa Centrum Gdańsk

fot. Alfa Centrum Gdańsk
fot. Alfa Centrum Gdańsk

Pokoje dla rodziców w centrach handlowych to zbawienie dla wielu osób, którym dzieci towarzyszą w zakupach. Alfa Centrum Gdańsk do dyspozycji swoich klientów oddaje świetnie wyposażone pomieszczenie.

Stonowany w kolorystyce, przyjemny wystrój to podstawowa zaleta pokoju. Funkcjonalność to jego kolejny atut: do wyposażenia należą przewijak i wygodna sofa, na której można spokojnie nakarmić malucha, z dala od zgiełku panującego w pasażu głównym centrum handlowego. Dodatkowa funkcja to regulacja natężenia światła, która może wpływać na poczucie większego komfortu podczas karmienia czy usypiania dziecka. Kolejnym ważnym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z mikrofalówki, w której można podgrzać mleko czy danie ze słoiczka.

fot. Alfa Centrum Gdańsk
fot. Alfa Centrum Gdańsk

Dla większych dzieci, które mogą się niecierpliwić podczas przerwy możliwe jest rysowanie kredą na specjalnej ścianie w kształcie domku. Także dla nich został zamontowany pod umywalką wysuwany podest, aby mogły bez pomocy rodzica skorzystać z umywalki.

Na stronie Alfa Centrum Gdańsk czytamy:

Dzieci są dla nas – podobnie jak dla Państwa – najważniejsze. Dlatego w trosce o Państwa komfort i wygodę przygotowaliśmy na parterze specjalny pokój Rodzica z Dzieckiem. Mamy nadzieję, że będą się Państwo czuć tu jak w domu!

Zobacz również

Wiosną zapisz się na badania UV!

Gdy temperatura na zewnątrz rośnie wielu, z nas pragnie pięknej opalenizny. Dzięki słońcu nasz organizm …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *