niedziela , 11 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. moto3m.pl

Pop-up Store BMW Zdunek w Galerii Bałtyckiej

Stoisko o powierzchni około 40 m2 w którym prezentowany jest samochód oraz akcesoria marki BMW, powstało w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Wystawcą jest dealer BMW Zdunek.

Gdański Pop Up Store działa od wtorku 8 września. Jest to nowy projekt prowadzony przez BMW od tego roku. Podobne punkty działają na całym świecie. Takie ekspozycje jak ta w Gdańsku zostały zaprezentowane również w innych miastach Polski. Wszędzie cieszyły się one dużym zainteresowaniem.

fot. moto3m.pl
fot. moto3m.pl

W gdańskiej Galerii Bałtyckiej BMW Pop up Store znaleźć można na poziomie 0, blisko wejścia od strony ulicy Grunwaldzkiej.

Prezentowane jest tam BMW 428i z pakietem M Performance. A także rowery, zegarki, akcesoria do SmartPhone’ów oraz odzież. Wszystko oczywiście sygnowane logiem BMW.

Na miejscu, na stałe obecny jest też doradca handlowy z firmy BMW Zdunek, który odpowiada na pytania klientów.

fot. moto3m.pl
fot. moto3m.pl

Chcemy być bliżej naszych klientów. Chcemy móc towarzyszyć im w codziennym życiu, stąd nasze pojawienie się w Galerii Bałtyckiej. Klienci nie zawsze mają czas, aby odwiedzić nasz salon, dlatego chcemy wyjść im naprzeciw. To był nasz główny cel, a już pierwszy dzień funkcjonowania Pop Up Store pokazał, że się nie pomyliliśmy – mówi Agnieszka Moczyńska, szefowa działu marketingu BMW Zdunek.

Ekspozycja Pop Up Store BMW Zdunek pozostanie w Galerii Bałtyckiej do 4 października.

źródło: www.moto3m.pl

Zobacz również

Gdańskie zoo. Na świat przyszła samica wielbłąda dwugarbnego – można ją już zobaczyć

Początek roku w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym to czas kolejnych przychówków. W marcu br. na świat …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *