poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Projekt Helios na Scenie – Andrea Bocielli

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Już wkrótce Helios na Scenie:

24 listopada 2021 r. zapraszamy do kina HELIOS Galeria ALFA na wyjątkowy koncert jednego z najpopularniejszych i uwielbianych tenorów świata – Andrea Bocelliego. „One night in Central Park” to hołd wdzięczności artysty wobec miasta, które jak sam powiedział, wywarło ogromny wpływ na ścieżkę jego kariery. Do udziału w wydarzeniu zaprosił jedną z najstarszych światowych orkiestr – Orkiestrę Filharmonii Nowojorskiej, pod dyrekcją Alana Gilberta, oraz wspaniałych gości, a wśród nich m.in: Celine Dion, Tony Bennett, Bryn Terfel, Chris Botti, David Foster.

Opis filmu:

„One night in Central Park” to koncert w wykonaniu Andrea Bocelliego, który odbył się w sercu Nowego Jorku i zgromadził publiczność liczącą ponad 70 tysięcy osób. Wydarzenie miało wyjątkowy charakter, a wybór miejsca był nieprzypadkowy – miasto wywarło ogromny wpływ na ścieżkę kariery artysty.

Już 24 listopada o godzinie 18:00 w kinie Helios Galeria ALFA emocje związane z koncertem czekają na miłośników najbardziej uwielbianego tenora świata. Po raz pierwszy w historii, podczas jednego występu, Bocelli zaprezentował cały przekrój swojej twórczości, prezentując zarówno popowy jak i klasyczny repertuar. Do udziału w wydarzeniu artysta zaprosił jedną z najstarszych światowych orkiestr – Orkiestrę Filharmonii Nowojorskiej, pod dyrekcją Alana Gilberta, oraz wspaniałych gości, a wśród nich m.in: Celine Dion, Tony Bennett, Bryn Terfel, Chris Botti, David Foster.

Dla prawdziwych fanów Andrea mamy wspaniałe wieści: 19 sierpnia 2022 r. artysta wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. To będzie jeden z największych koncertów Andrei Bocellego w Polsce. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, bilety do kupienia na www.biletserwis.pl.

Cennik koncertowy:

Cena ponad 7 dni przed seansem: 27,90 zł
Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
Cena w dniu seansu: 32,90 zł

Zobacz również

Uwaga, dziś w nocy i jutro silny wiatr. Ostrzeżenie drugiego stopnia dla powiatu gdańskiego

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla Gdańska i powiatu gdańskiego drugiego stopnia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *