wtorek , 19 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. victorialeemakeup.com

Przygotowania Panny Młodej

Każda kobieta zapewne marzy, aby po ceremonii zaślubin usłyszeć: Ach, co to był za ślub! Ważne jest jednak także to, abyśmy czuły sie tego dnia piękne. JAKICH BŁĘDÓW W PIELĘGNACJI TWARZY I CIAŁA UNIKAĆ PRZED NAJWAŻNIEJSZYM DNIEM W ŻYCIU?

Jeśli systematycznie dbasz o skórę twarzy i odwiedzasz zakład kosmetyczny przynajmniej raz na trzy miesiące, wystarczy, że zajrzysz do kosmetyczki na cztery tygodnie przed planowana uroczystością. Profesjonalista dobierze i zaplanuje odpowiedni cykl zabiegów dostosowany do potrzeb i stanu twojej skóry.
Na tydzień przed ślubem należy pamiętać o depilacji również miejsc mniej oczywistych jak: ręce (które są zazwyczaj odsłonięte i niewydepilowane wyglądają po prostu nie elegancko!) oraz twarz. Nie zapomnijmy o regulacji brwi.

Wykonywanie zabiegów, zwłaszcza depilacyjnych, w ostatniej chwili przed ślubem jest nierozsądne. Mogą bowiem wystąpić fizjologiczne podrażnienia, których likwidacja zajmie sporo czasu. Pamiętajmy także, aby nie łączyć seansów w solarium z zabiegami depilacji. Należy wykonać kilkudniowa przerwę, aby nie doszło do podrażnień skóry.

Marzena Hermanowicz

Salon Siódme Niebo
ul. Meissnera 3
Gdańsk – Zaspa
tel. 782 44 22 40

Zobacz również

Minecraft w książkowym wydaniu

Fenomen gry MINECRAFT nie przestaje zaskakiwać – jej popularność wzrasta nieprzerwanie od 2009 roku, a …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *