sobota , 15 czerwiec 2024

Rabatowe szaleństwo w SUPER-PHARM w Alfa Centrum

Dzisiaj mój „Pamiętnik Zakupoholiczki” przedstawię Wam trochę inaczej niż zwykle. Owszem, zaopatrzyłam się w moim ulubionym SUPER-PHARM przy ul. Kołobrzeskiej 41C w Gdańsku, ale… może odrobina historii. I luksusu, na który każda z nas zasługuje.Screenshot_4

W SUPER-PHARM do 12 września trwa niezwykła wyprzedaż. Na kosmetyki PAYOT otrzymamy aż 70% rabatu, natomiast na produkty Lierac – 40%. Gotowe na zakupy?

Marka PAYOT została stworzona w 1919 roku przez lekarza dermatologii – Nadię Payot. Nadia Payot była jedną z trzech wybitnych postaci obok Heleny Rubinstein i Elizabeth Arden, które zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny na początku XX wieku.
Od 1937 roku marka PAYOT służy kobietom w Instytucie Piękności mieszczącym się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Paryża, przy Placu Vendóme. Uczęszczała do niego elita ówczesnej epoki. Firma PAYOT wierna swej oryginalnej filozofii opracowała szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych stosowanych w szczególności w gabinetach kosmetycznych, odpowiadających na wszelkie potrzeby skóry. Dzisiaj, dr PAYOT daje szansę doświadczenia skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji również w zaciszu domowym.

Druga marka to Lierac. W istniejących od ponad 30 lat LABORATOIRES LIERAC opracowywane są unikalne metody wykorzystania wyjątkowych właściwości roślin, tworząc aktywne fitokosmetyki.
Z wyselekcjonowanych roślin pozyskiwane są aktywne ekstrakty, na bazie których produkuje się innowacyjne i wyspecjalizowane kosmetyki LIERAC.
Dzięki ścisłej współpracy z CNRS (francuskim Narodowym Centrum Badań Naukowych) formuły kosmetyków LIERAC są oparte na najnowszych badaniach naukowych, a sposób ich wytwarzania zgodny jest z zaawansowanymi procesami technologicznymi.

W LABORATOIRES LIERAC tworzone są specyficzne rozwiązania kosmetyczne dostosowane do potrzeb każdej skóry, łącząc w produktach potwierdzoną naukowo skuteczność, wysoką jakość i przyjemność stosowania.
Kosmetyki LIERAC zyskały uznanie konsumentów na całym świecie.

Mój faworyt? Płyn micelarny PAYOT. Istne cudo w pięknej butelce i świetnym działaniu!

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement