wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Rozpoczynamy testowanie!

Wieczorna pora sprzyja zwierzeniom i… testowaniu kosmetyków. Dlatego cykl recenzji kosmetycznych rozpoczynam od kremu LireneIMG_5360

Firma Lirene jest jedną z tych, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Dziennikarskie testy traktują poważanie (bardzo poważanie!). Sam sposób rozpoczęcia testowania to radość, gdyż firma Lirene zasugerowała mi…. Uśmiechnąć się. Tak też zrobiłam.

Ale do rzeczy. Krem 3w1 rozjaśnianie przebarwień + pielęgnacja + lifting z serii WYBIELANIE od Lirene to istna rewelacja, która za niewielkie pieniądze może umilić nam codzienną pielęgnację cery. Najważniejsze jest jednak to, że spełnia oczekiwania. Nawilża, nie pozostawia tłustej warstwy, a przebarwienia spowodowane np. nierównomiernym opalaniem – likwiduje!

Cena kremu na stronie internetowej Lirene to 29,90. Krem jest jednak bardzo wydajny (stosujemy niewielką ilość!), więc to jednorazowy koszt na kilka tygodni. Czy warto? Musicie spróbować same. Ja polecam!

Julka

About Kasia

Zobacz również

Letni cykl bezpłatnych badań w Galerii Zaspa

Galeria Zaspa zaprasza wszystkie mieszkanki Zaspy i okolic, w wieku od 50 do 69 lat, do skorzystania z bezpłatnych badań …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.