niedziela , 16 czerwiec 2024
fot. Original Source

Słodka mikstura osłodzi… prysznic!

fot. Original Source
fot. Original Source

Original Source Wild Berries to wariant żelu pod prysznic, który tej zimy nieźle namiesza w polskich łazienkach. W głosowaniu na sezonowe nowości, które odbywało się na Facebooku marki nie miał sobie równych. Ogłaszamy zatem wszem i wobec, że tysiące fanów nierutynowych doznań zdecydowały, że nasze zmysły zimą będą dziko pobudzone przez owoce leśne! To co? Gotowi na nierutynowe i dzikie doznania?

Original Source, to wegańska marka kolorowych i naturalnie pachnących żeli pod prysznic, która jest zawsze blisko swoich fanów i podążając za ich głosami oraz…nosami, zapewnia intensywne doznania pod prysznicem. Dzięki kliknięciom „Lubię to!” na oficjalnej stronie Original Source na Facebooku, tej zimy w naszych łazienkach królować będzie najdzikszy z dzikich owoców – jagoda!

Zamknięte w designerskim opakowaniu mikstury Original Source Wild Berries sprawią, że kąpiel będzie przyjemnie pachnąca i pozytywnie nakręci Cię na cały dzień. Dodatkowo kolorowa etykieta nawiązująca do stylu impresjonistycznego wprowadzi Cię w optymistyczny nastrój. Pozytywna energia o każdej porze dnia? Tak właśnie działa moc słodkiego zapachu dzikiej jagody uwolniona z butelki każdego żelu pod prysznic Original Source Wild Berries. A wszystko po to by powiedzieć NIE zimowej nudzie i rutynie!

Dziękujemy marce Original Source za pomoc w realizacji materiału.

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement