poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Original Source

Słodka mikstura osłodzi… prysznic!

fot. Original Source
fot. Original Source

Original Source Wild Berries to wariant żelu pod prysznic, który tej zimy nieźle namiesza w polskich łazienkach. W głosowaniu na sezonowe nowości, które odbywało się na Facebooku marki nie miał sobie równych. Ogłaszamy zatem wszem i wobec, że tysiące fanów nierutynowych doznań zdecydowały, że nasze zmysły zimą będą dziko pobudzone przez owoce leśne! To co? Gotowi na nierutynowe i dzikie doznania?

Original Source, to wegańska marka kolorowych i naturalnie pachnących żeli pod prysznic, która jest zawsze blisko swoich fanów i podążając za ich głosami oraz…nosami, zapewnia intensywne doznania pod prysznicem. Dzięki kliknięciom „Lubię to!” na oficjalnej stronie Original Source na Facebooku, tej zimy w naszych łazienkach królować będzie najdzikszy z dzikich owoców – jagoda!

Zamknięte w designerskim opakowaniu mikstury Original Source Wild Berries sprawią, że kąpiel będzie przyjemnie pachnąca i pozytywnie nakręci Cię na cały dzień. Dodatkowo kolorowa etykieta nawiązująca do stylu impresjonistycznego wprowadzi Cię w optymistyczny nastrój. Pozytywna energia o każdej porze dnia? Tak właśnie działa moc słodkiego zapachu dzikiej jagody uwolniona z butelki każdego żelu pod prysznic Original Source Wild Berries. A wszystko po to by powiedzieć NIE zimowej nudzie i rutynie!

Dziękujemy marce Original Source za pomoc w realizacji materiału.

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *