niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Speedball Fitness – nowość na Zaspie!

Screenshot_13Kiedy: środa 18:30
Gdzie: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8
Informacje i zapisy: 608 870 504, Facebook

Speedball Fitness to trening funkcjonalny z niewielką piłką lekarską. Kiedy bierzecie ją w dłoń, na sali wyzwala się niesamowita dawka pozytywnej energii, ciało pracuje do bólu, pot leje się strumieniami i zaczynamy czuć nieznane dotąd mięśnie, ale… nie mamy dosyć i chcemy więcej!

Ćwiczenia tej techniki są proste lecz bardzo skuteczne, a opracował je amerykański trener Steve Feinberg. Szybko zyskały one popularność w USA. Łączą w sobie elementy wzmacniania, sztuk walki i pobudzają mięśnie całego ciała. Trenując Speedball regularnie czujemy się lepiej, poprawia się nasza wydolność i samopoczucie, a przede wszystkim kondycja. Już po pierwszym treningu zrozumiecie o czym mowa!

plakat maratonDzięki dynamicznym ruchom budujemy siłę, rzeźbimy sylwetkę i spalamy kalorie. Różne sekwencje połączone są w proste ćwiczenia, dzięki temu Speedball nigdy się nie znudzi. Trening prowadzony jest przy energetycznej muzyce – nie ma to jednak nic wspólnego z tradycyjnym aerobikiem, choreografia ograniczona jest tu do minimum dając maksymalne efekty. W zajęciach udział biorą zarówno początkujący jak i osoby, które chcą uzupełnić swój trening: biegacze, rowerzyści czy piłkarze. Ćwiczenia przeznaczone są dla każdego ponieważ sami kontrolujemy swój zakres ruchu. Godzinny trening Speedball pobudzi wasze ciało i umysł!

W Polsce jest to forma, którą oferują tylko niektóre siłownie. Na gdańskiej Zaspie mamy okazję trenować Speedball w środy o 18:30 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 (ul. Meissnera 9). To drugie miejsce w Gdańsku, gdzie możemy wziąć udział w tych zajęciach. Będziemy mogli spróbować ćwiczeń z piłką również na Maratonie Fitness, który odbędzie się 20 lutego 2016 r. o godz. 11:00 na sali gimnastycznej IV LO. Uczniowie ZSO nr 8, ZSO nr5 i ZSM mają 50% zniżki na Maraton!

speedball_fotoNa treningi na Zaspie zapisać się możemy dzwoniąc bezpośrednio do instruktorki 608 870 504 lub wysyłając maila: sylwia@fundacjakurs.pl
Warto odwiedzić też stronę, na której umieszczone są informacje o treningach i Maratonie Fitness Facebook: https://www.facebook.com/fitnessnowyport

Jedno jest pewne – warto trenować Speedball i jeśli lubicie ruch, pokochacie tę technikę!

Organizatorem Speedball Fitness jest FUNDACJA KURS

Zobacz również

„Rossnę! z dobrymi nawykami”, czyli jak wystartować w przedszkolu i szkole.

Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *