poniedziałek , 8 Marzec 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. http://www.centrumwellness.net/

Sposób na gładką skórę

Produkty z wysokiej półki? Szkoda pieniędzy… Kosmetyki wygładzające? Nie podziałają… Balsamy intensywnie nawilżające? Nie ma sensu… A co ma sens? PEELING!

Najdroższe i najlepsze kosmetyki reklamowane przez renomowane firmy nie spełnią swojego zadania, jeśli zaaplikujemy je na nieodpowiednio przygotowaną skórę. Musimy stworzyć im warunki doskonałe 🙂

Peeling oczyszcza skórę głębiej i dokładniej niż zwykłe mycie, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana na wchłanianie nakładanych na nią kremów i balsamów. Dotyczy to zarówno ciała jak i twarzy. Peelingi warto również wykonywać przed opalaniem lub nałożeniem samoopalacza oraz depilacją,gdyż podnosi on cebulki włosa,dzięki czemu łatwiej go usunąć. Peeling wykonujemy RAZ w TYGODNIU!

Do ciała wykorzystujemy peelingi gruboziarniste. Nie wcierajmy ich zbyt mocno, aby nie podrażnić skóry. Najlepiej robić go wieczorem, zwłaszcza w przypadku, gdyby po zabiegu ciało miało zostać wyeksponowane na promienie słoneczne.

Jeśli chodzi o peelingi do twarzy, wyróżniamy 3 rodzaje:

– MECHANICZNY – przeznaczony do cery normalnej lub przetłuszczającej się. Wymaga wmasowania w skórę(zawiera drobne ziarniste drobinki)
– CHEMICZNY – do cery suchej, wrażliwej, naczyniowej lub dojrzałej. Naskórek jest rozpuszczany bez konieczności rozcierania palcami produktu
– FIZYCZNY – stosowany w zabiegach przy użyciu np. peelingów mechanicznych, dermabrazji, mikrodermabrazji, peelingów laserowych, termabrazji, podtlenku azotu, ciekłego azotu oraz zamrożeniaCO2.

SDC1447564611

Marzena Hermanowicz
SALON SIÓDME NIEBO

 

Zobacz również

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet – wykonaj mammografię w Galerii Zaspa

Dzień Kobiet tuż tuż. To doskonały moment, by z tej okazji zrobić sobie prezent. Jaki? …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *