wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. http://www.centrumwellness.net/

Sposób na gładką skórę

Produkty z wysokiej półki? Szkoda pieniędzy… Kosmetyki wygładzające? Nie podziałają… Balsamy intensywnie nawilżające? Nie ma sensu… A co ma sens? PEELING!

Najdroższe i najlepsze kosmetyki reklamowane przez renomowane firmy nie spełnią swojego zadania, jeśli zaaplikujemy je na nieodpowiednio przygotowaną skórę. Musimy stworzyć im warunki doskonałe 🙂

Peeling oczyszcza skórę głębiej i dokładniej niż zwykłe mycie, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana na wchłanianie nakładanych na nią kremów i balsamów. Dotyczy to zarówno ciała jak i twarzy. Peelingi warto również wykonywać przed opalaniem lub nałożeniem samoopalacza oraz depilacją,gdyż podnosi on cebulki włosa,dzięki czemu łatwiej go usunąć. Peeling wykonujemy RAZ w TYGODNIU!

Do ciała wykorzystujemy peelingi gruboziarniste. Nie wcierajmy ich zbyt mocno, aby nie podrażnić skóry. Najlepiej robić go wieczorem, zwłaszcza w przypadku, gdyby po zabiegu ciało miało zostać wyeksponowane na promienie słoneczne.

Jeśli chodzi o peelingi do twarzy, wyróżniamy 3 rodzaje:

– MECHANICZNY – przeznaczony do cery normalnej lub przetłuszczającej się. Wymaga wmasowania w skórę(zawiera drobne ziarniste drobinki)
– CHEMICZNY – do cery suchej, wrażliwej, naczyniowej lub dojrzałej. Naskórek jest rozpuszczany bez konieczności rozcierania palcami produktu
– FIZYCZNY – stosowany w zabiegach przy użyciu np. peelingów mechanicznych, dermabrazji, mikrodermabrazji, peelingów laserowych, termabrazji, podtlenku azotu, ciekłego azotu oraz zamrożeniaCO2.

SDC1447564611

Marzena Hermanowicz
SALON SIÓDME NIEBO

 

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *