czwartek , 18 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim

„Bikini”, „S@motność w sieci”, „Na fejsie z moim synem”, a teraz „Grand”. To dzieła Janusza Leona Wiśniewskiego, który dzisiaj gościł w gdańskim Empiku. SONY DSC

Tuż po godzinie 18:00 rozpoczęło się spotkanie Janusza Leona Wiśniewskiego z czytelnikami. Powodem przybycia Autora do Trójmiasta była premiera jego najnowszej powieści „Grand”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Konferansjerem spotkania była Iwona Demska, która przywitała  gości, a następnie poprowadziła  rozmowę z Autorem o jego książce.

„Miłość nigdy chyba nie rodzi się jako jedynaczka. Zawsze ma strach jako brata bliźniaka – pisze Janusz L. Wiśniewski w swej najnowszej, wielowątkowej powieści o różnych obliczach miłości i ludziach, którzy zostali w nią uwikłani. Jak zawsze z wielkim wyczuciem, znajomością rzeczy i w zaskakujący sposób autor „Samotności w sieci” opisuje i przeplata historie swych bohaterów, połączonych… słynnym sopockim Grand Hotelem”.

Przypominamy, że premiera książki „Grand”, która ukazuje się nakładem wydawnictwa Wielka Litera, odbędzie się jutro, 21 maja.

 

About Kasia

Zobacz również

Wystawa Paulina Grosz LOT

GAK Plama Pilotów 11, Gdańsk Otwarcie wystawy: 10 sierpnia, godzina 18:00 Zapraszamy na wystawę Pauliny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.