poniedziałek , 8 Marzec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim

„Bikini”, „S@motność w sieci”, „Na fejsie z moim synem”, a teraz „Grand”. To dzieła Janusza Leona Wiśniewskiego, który dzisiaj gościł w gdańskim Empiku. SONY DSC

Tuż po godzinie 18:00 rozpoczęło się spotkanie Janusza Leona Wiśniewskiego z czytelnikami. Powodem przybycia Autora do Trójmiasta była premiera jego najnowszej powieści „Grand”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Konferansjerem spotkania była Iwona Demska, która przywitała  gości, a następnie poprowadziła  rozmowę z Autorem o jego książce.

„Miłość nigdy chyba nie rodzi się jako jedynaczka. Zawsze ma strach jako brata bliźniaka – pisze Janusz L. Wiśniewski w swej najnowszej, wielowątkowej powieści o różnych obliczach miłości i ludziach, którzy zostali w nią uwikłani. Jak zawsze z wielkim wyczuciem, znajomością rzeczy i w zaskakujący sposób autor „Samotności w sieci” opisuje i przeplata historie swych bohaterów, połączonych… słynnym sopockim Grand Hotelem”.

Przypominamy, że premiera książki „Grand”, która ukazuje się nakładem wydawnictwa Wielka Litera, odbędzie się jutro, 21 maja.

 

Zobacz również

Dzień Kobiet w Gdańsku

Dziś o godz. 18.00 w Ogrodzie Zimowy Europejskiego Centrum Solidarności rozpocznie się kolejna kobieca debata: …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *