wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Szymon Majewski w gdańskim Empiku

20150610_183248W środowy wieczór odbyło się spotkanie autorskie Szymona Majewskiego. Showman promował swoją książkę „Życie w pożyciu”, która niedawno ukazała się nakładem Wydawnictwa Zwierciadło.

Szymon Majewski zasłynął dzięki swojej nietuzinkowej osobowości. Jego niezwykłe poczucie humoru bawiło miliony Polaków.
Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że na rynek trafi książka dziennikarza nikt nie spodziewał się, że będzie ona o… związkach.

20150610_183115

fot. Zwierciadło
fot. Zwierciadło

Szymon Majewski w zabawny, ale jakże trafny sposób opowiada o współczesnym związku. Pokazuje schematy sytuacji, które mają miejsce w klasycznym związku damsko-męskim; w relacjach kobieta-mężczyzna, co w jego przypadku oznacza: mąż-żona.
To ciepła, ironiczna opowieść o kobiecie. I równie ciepła, autoironiczna opowieść o mężczyźnie. To lustro, w którym przejrzeć się może każda kobieta, i każdy mężczyzna. Zapis zwyczajnego, a zarazem niezwyczajnego życia we dwoje i inspiracji, jakie czerpać można z małżeńskich problemów i radości.

Szymon Majewski na spotkaniu ze swoimi czytelnikami w Empiku w Galerii Bałtyckiej pojawił się punktualnie. Opowiedział nie tylko o książce „Życie w pożyciu”, ale także podzielił się wieloma anegdotami ze swojego życia. To czym zaskarbia sobie jeszcze większą sympatię to dystans do siebie oraz brak sztuczności. Majewski jest żywym przykładem tego, że można być „Panem z telewizji”, ale pozostać sobą.

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.