previous arrow
next arrow
Slider

Tajemniczy Rossmann

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym centrum handlowym Hynka 65. Ponieważ Drogeria Rossmann wzbudza największe zainteresowanie czytelników postanowiliśmy dowiedzieć się kiedy odbędzie się otwarcie.

Jak się okazuje kontakt z firmą Rossmann, która swoją siedzibę ma w Łodzi, jest nieco… utrudniony. Na dodzwonienie się do placówki potrzeba naprawdę sporo czasu, a i tak niewiele można się dowiedzieć.

Niemiła recepcjonistka

Zanim połączyliśmy się z biurem prasowym – nasz telefon odebrano w recepcji. Jednak już tam kategorycznie odmówiono udzielenia jakiejkolwiek informacji na temat sklepu przy ul. Hynka. Polityka wizerunkowa firmy chyba zmierza nie w tym kierunku, w którym powinna. Czy data otwarcia sklepu jest najpilniej strzeżoną tajemnicą w tym kraju? Aby postawić kropkę nad ‘i’ recepcjonistka rozłączyła się bez pożegnania.

Rozmowa z biurem prasowym przebiegła w nieco sympatyczniejszej atmosferze, ale również nic nie wniosła. Podano nam adres e-mail do Rzecznika Prasowego. Niestety – na odpowiedź czekamy do dziś.

Więcej człowieczeństwa

Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy małym, zapewne mało liczącym się portalem. Jednakże staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy nie zapominając przy tym o zwykłej, ludzkiej serdeczności, której w firmie Rossmann najwyraźniej zabrakło. Pozostaje nam tylko poinformować, że otwarcie Rossmanna nastąpi… wkrótce.

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *