niedziela , 16 czerwiec 2024

Tajemniczy Rossmann

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym centrum handlowym Hynka 65. Ponieważ Drogeria Rossmann wzbudza największe zainteresowanie czytelników postanowiliśmy dowiedzieć się kiedy odbędzie się otwarcie.

Jak się okazuje kontakt z firmą Rossmann, która swoją siedzibę ma w Łodzi, jest nieco… utrudniony. Na dodzwonienie się do placówki potrzeba naprawdę sporo czasu, a i tak niewiele można się dowiedzieć.

Niemiła recepcjonistka

Zanim połączyliśmy się z biurem prasowym – nasz telefon odebrano w recepcji. Jednak już tam kategorycznie odmówiono udzielenia jakiejkolwiek informacji na temat sklepu przy ul. Hynka. Polityka wizerunkowa firmy chyba zmierza nie w tym kierunku, w którym powinna. Czy data otwarcia sklepu jest najpilniej strzeżoną tajemnicą w tym kraju? Aby postawić kropkę nad ‘i’ recepcjonistka rozłączyła się bez pożegnania.

Rozmowa z biurem prasowym przebiegła w nieco sympatyczniejszej atmosferze, ale również nic nie wniosła. Podano nam adres e-mail do Rzecznika Prasowego. Niestety – na odpowiedź czekamy do dziś.

Więcej człowieczeństwa

Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy małym, zapewne mało liczącym się portalem. Jednakże staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy nie zapominając przy tym o zwykłej, ludzkiej serdeczności, której w firmie Rossmann najwyraźniej zabrakło. Pozostaje nam tylko poinformować, że otwarcie Rossmanna nastąpi… wkrótce.

About Kasia

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement