poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Twój głos w sprawie pasa startowego. Możesz go mieć, choć niekoniecznie o tym wiesz

DSC00708Zabudowa dawnego pasa startowego na Zaspie jest gorącym tematem dla mieszkańców dzielnicy. Zdania co do zagospodarowania terenu są podzielone. Inwestor, firma BUDIMEX Nieruchomości, udostępniła dwa projekty, na które mieszkańcy mogą głosować do 29 kwietnia. Niestety niewiele osób o tym wie.

W komunikacie wywieszonym przez Spółdzielnię Młyniec przy ul. Pilotów 3 na tablicy ogłoszeń w budynku SM czytamy:

Zarząd SM Młyniec informuje, że otrzymał od firmy BUDIMEX Nieruchomości projekt zabudowy pasa startowego. Uzyskane materiały zostały wywieszone na tablicach informacyjnych w siedzibie Spółdzielni. Dodatkowych wyjaśnień udziela inspektor ds. inwestycji w pokoju nr 13, od godz. 9:30 do 12:30.

Uwagi dotyczące proponowanych rozwiązań można składać bezpośrednio w biurze podawczym Prezydenta Miasta Gdańska przy ul. Nowe Ogrody 8/12 lub do 29 kwietnia w sekretariacie spółdzielni, skąd zostaną przekazane do Wydziału Urbanistyki i Architektury w Urzędzie Miejskim w Gdańsku.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

7 komentarzy

 1. nie głosuje wcale . na żaden jestem przeciw

 2. swoją drogą, przecież to czyste kuriozum. wiadomo, że cały konkurs ma na celu pokaaznie, iż koncepcja ] jest dla nas lepsza niż 3 wielkie molochy bez terenów zielonych.

 3. A co z renowacją katastrofalnego stanu drugiej nitki al. Jana Pawła II ciągnącej się wzdłuż ul. Dywizjonu 303 ??

  Reaktywacja tej jezdni, w tym dla komunikacji miejskiej (powrót do rozwiązań z przeszłości) mogłaby odciążyć newralgiczne skrzyżowanie przy CH Hynka.

 4. Niby jak mieszkancy moga glosowac ?

  Jest tylko napisane ze mozna zglaszac uwagi …

 5. Nie podoba mi się żaden pomysł. Jest zdenerwowana ze takie cos ma być, to jest niszczenie histori , zabieranie ludziom handlu.. Wiecie ile ludzi tam chodzilo na zakupy , uczyli się tam jeździć . A Wy chcecie to wszystko zniszczyć . Ile tu juz jest budynko? Pelno po co więcej … Zróbcie jakiś fajny plac zabaw dla dzieci , a nie budujecie blok na bloku po to by za zieleń mniej płacić… Jesteście naprawde nie fair do mieszkańców . .. Wyjdą wam na protest mieszkańcy i będzie
  .. Taka prawda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *