previous arrow
next arrow
Slider

Twój sklep dla zwierząt nr 1 już wkrótce w Gdańsku!

W najbliższych tygodniach znana sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo otworzy swój pierwszy sklep w Gdańsku. Sklep zlokalizowany będzie w Galerii Zaspa, przy Al. Rzeczypospolitej 33. To już druga lokalizacja w Trójmieście tej renomowanej marki. Do tej pory miłośnicy i właściciele zwierząt mogli robić zakupy w sklepie Maxi Zoo w Gdyni przy ul. Legionów 112/15. Teraz przyszedł czas na Gdańsk. Maxi Zoo to sieć inna niż wszystkie, która nie sprzedaje zwierząt, a skupia się przede wszystkim na zaspokojeniu ich potrzeb i wsparciu właścicieli w uczynieniu życia ich pupili jeszcze bardziej szczęśliwym. Miłość do zwierząt, pasja i zaangażowanie sieci w szereg akcji charytatywnych (w 2020 r. łącznie przekazano ponad pół miliona złotych dla potrzebujących zwierząt i psów ratowniczych GOPR) to elementy, które leżą u podstaw działalności Maxi Zoo w Polsce.
Już teraz warto śledzić profile marki na FB (Maxi Zoo Polska), Instagramie (Maxizoo_pl) i LinkedIn (Maxi Zoo Polska) oraz stronę
www.maxizoo.pl, gdzie już niebawem znajdą się szczegóły otwarcia, któremu będą towarzyszyć liczne atrakcje, super promocje i zniżki na wiele produktów czy akcesoriów.

Maxi Zoo to sklep numer 1 dla zwierząt, który wszedł do Polski w 2012 roku i jest najszybciej rozwijającą się siecią w naszym kraju. To co wyróżnia Maxi Zoo to fakt, że nie jest to sklep zoologiczny, a sklep dla zwierząt, który wraz z całym personelem skupia się na zaspokojeniu ich potrzeb, partnerem, który służy wsparciem, fachową poradą i wiedzą. Nie pozostaje to wyłącznie w sferze deklaracji, doceniają to sami klienci. W 2019 roku Maxi Zoo Polska po raz 5 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2019 stając się numerem 1 wśród sklepów stacjonarnych dla zwierząt w Polsce i umacniając tym samym swoją pozycję lidera. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl uzupełniając swoją ofertę o jeszcze bogatszy asortyment w rewelacyjnych cenach.

Właściciele zwierząt będą mogli odwiedzać nowy sklep stacjonarny w Gdańsku wraz ze swoimi pupilami. Sklep w Galerii Zaspa będzie miał dużą powierzchnię sięgającą aż 360 m², co zapewni możliwość zrobienia zakupów w komfortowych warunkach. Klienci mogą spodziewać się także licznych promocji i atrakcyjnych zniżek. W Maxi Zoo będzie można znaleźć bogatą ofertę ponad 6000 produktów niemal dla każdego gatunku zwierząt, zarówno znanych marek, dobrych jakościowo i oryginalnych jak: Pedigree, Whiskas, Gourmet, Benek, Dolina Noteci, AmiPlay, Brit jak i marek dostępnych wyłącznie w Maxi Zoo: Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek, które wyróżniają się wysoką jakością i przystępną ceną. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy klient znajdzie to czego potrzebuje, począwszy od karm, w tym karm specjalistycznych, środków czystości, środków do pielęgnacji, leków OTC, po różnego rodzaju akcesoria i zabawki.

– Z przyjemnością potwierdzam informację, że już wkrótce otwarty zostanie pierwszy sklep Maxi Zoo w Gdańsku. Cieszę się tym bardziej, bo mimo ograniczeń związanych z pandemią, udało nam się zrealizować plan otwarcia. Wiem jak ważne dla opiekunów zwierząt jest nieprzerwane działanie i dostępność niezbędnych produktów, w tym leków OTC. Nasz doświadczony zespół, który skupiony jest na potrzebach zwierząt, zawsze chętnie doradzi w doborze karmy odpowiedniej do stanu zdrowia czy rasy pupila, pomoże w doborze odpowiednich środków czystości czy środków do pielęgnacji. Troska o zwierzęta i ich dobrostan jest naszym priorytetem. Nasza działalność ukierunkowana jest na miłość do zwierząt, dlatego każdy właściciel zwierzaka jest u nas mile widziany wraz ze swoim podopiecznym.  Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic do Maxi Zoo – komentuje Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska.

Maxi Zoo kieruje się ideą, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując to przekonanie, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce. Tylko w ubiegłym roku Maxi Zoo przekazało schroniskom, z którymi współpracuje, produkty o łącznej wartości 450 tys. zł. Listę schronisk, które wspiera można znaleźć na stronie www.maxizoo.pl. A każda osoba zainteresowana pomocą i chęcią dołączenia do akcji, zawsze może zapytać o szczegóły personel w dowolnym sklepie lub po prostu przekazać karmę czy środki czystości umieszczając je w specjalnych pojemnikach, które są ustawione w każdej placówce Maxi Zoo. Jednocześnie Maxi Zoo uczestniczy w największym multipartnerskim Programie Bonusowym – PAYBACK. Dzięki temu klienci mogą zbierać punkty za zakupy w sieci, a następnie wymieniać je np. na atrakcyjne nagrody w ramach PAYBACK. Sieć, dla uczestników Programu PAYBACK, ma również liczne promocje. W sieci dostępne są również karty podarunkowe oraz specjalne rabaty dla klientów, którzy dopiero stają się rodzicami nowego pupila.

W sklepach Maxi Zoo podjęto szereg działań, które mają za zadanie ochronę klientów i pracowników. Przy głównych wejściach do sklepów ustawione są środku dezynfekcyjne dla klientów. Personel sklepu nosi maski ochronne. Regularnie czyszczone i dezynfekowane są strefy przy kasach, zachowana jest bezpieczna odległość 2 metrów podczas konsultacji z klientem. Ponadto we wszystkich sklepach zabezpieczone zostały specjalnymi osłonami ochronnymi kasy główne. We wszystkich placówkach Maxi Zoo umieszczone zostały plakaty informujące o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zakupów, dodatkowo pracownicy mogą prosić klientów, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa podczas ich robienia. Płatność gotówką jest możliwa, ale szczególnie zalecaną i rekomendowaną formą płatności jest płatność kartą lub telefonem.

About Zaspa24

Zobacz również

Warsztat z Instaxami dla dzieci

Warsztat z Instaxami dla dzieci i/lub dorosłych. Dowiemy się, na czym polega haiku i jak …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *