poniedziałek , 5 czerwiec 2023

W pogoni za modą! Jesienne pokazy mody w Alfa Centrum już 17 i 18 września

alfa_wpogonizamoda_2016_b1-1W dniach 17 – 18 września w godzinach od 13:00 do 18:00 w Alfa Centrum odbędą się pokazy mody najnowszych trendów tej jesieni.

Hasło pokazów „W pogoni za modą” to nawiązanie do tytułu filmu „Bridget Jones 3”, który 16 września ma swoją premierę w polskich kinach.

Chcielibyśmy, aby ta edycja jesiennych pokazów mody była dla wszystkich Pań inspiracją do zmian i do bycią odważną jak Bridget. Dlatego też gorąco zachęcamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w jednym z konkursów modowych ogłoszonych na naszym fanpage.

Jeden z konkursów to konkurs „Pokaż siebie”, który polega na przesłaniu zdjęcia przygotowanej przez siebie stylizacji, w której czujemy się najswobodniej wraz z krótkim uzasadnieniem. Nagrodzimy 3 autorów najciekawszych propozycji bonami podarunkowymi o wartości 50 zł. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie alfacentrum.pl.

Kolejny konkurs pt. ” W pogoni za modą” przebiega w dwóch etapach i jest adresowany do Rodzin. Zapraszamy duety (rodzic oraz dziecko) do zaprezentowania autorskiej stylizacji na zdjęciu, które należy przesłać do nas wraz z krótkim uzasadnieniem.

Drugim etapem jest Finał Konkursu w dniu 18 września 2016 roku, polegający na przygotowaniu i zaprezentowaniu na scenie autorskich stylizacji przez pary Finalistów. Do wygrania bony podarunkowe Alfa Centrum o wartości 300, 200 i 100 zł. Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym na stronie www.alfacentrum.pl

W weekend zapraszamy wszystkich fanów mody na pokazy jesiennych kolekcji naszych sklepów modowych.  W roli ekspertów modowych wystąpią Panie: Anna Mikulska (stylistka), Małgorzata Rakowiec (w sobotę) oraz Dorota Gardias (w niedzielę).

Będą również quizy z wiedzy o Bridget Jones i inne zabawy, podczas których będzie można wygrać bilety do kina.

W te dwa weekendowe dni pozwolimy klientom Alfa Centrum poczuć się jak prawdziwe gwiazdy kinowe. Na pasażu powstanie stanowisko – studio fotograficzne,  gdzie będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie. Przed sesją zdjęciową makijażystka wykona profesjonalny make up, aby mogły się poczuć jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Ta atrakcja będzie dostępna dla tych z osób, które okażą paragon za zakupy w Alfa Centrum na minimalną kwotę 50 zł, dokonane w dniach 17.09-18.09.2016

Harmonogram:

9 – 16.09.2016 Konkurs „Pokaż siebie” na www.facebook.com/AlfaCentrumGdansk.com

9 – 18.09.2016 Konkurs dwuetapowy „ W pogoni za modą”

17 – 18.09.2016  w godz. 13.00 – 18.00:

  • Jesienne pokazy mody
  • Finał konkursu „W pogoni za modą”
  • Indywidualna sesja fotograficzna z uwiecznieniem wizerunku na plakacie zaaranżowanym na filmowy w formacie A4*
  • Konkursy o Bridget Jones
  • Porady stylistki ze sceny

Serdecznie zapraszamy!

About Kasia

Zobacz również

[Wideo] Park Jana Pawła II na Rozstajach rozbłysnął świątecznymi ozdobami – w tym samolotem!

Dzielnica Zaspa Rozstaje jest kolejnym miejscem w Gdańsku, które rozbłysło świąteczną choinką. W poniedziałek, 5 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement