środa , 22 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Wakacyjny manicure z Golden Rose

Golden Rose kolejny raz zaskakuje klientki. Tym razem serwuje lakiery do paznokci… na słodko.

Oczywiście to przenośnia. Nowa seria lakierów do paznokci Holiday (9,90 pln – aktualnie trwa promocja w sklepi internetowym) ma na celu imitować cukrową posypkę. Dodatkowa atrakcja to matowe wykończenie, na punkcie którego kobiety w tym sezonie oszalały.
Lakier długo się trzyma, co jest zdecydowanie jego atutem. Mankamentem jest fakt, że więcej czasu zajmie nam zmycie koloru z paznokci niż jego nałożenie. Jest jednak na to sposób: wystarczy dłużej przytrzymać wacik z nasączony zmywaczem. Wtedy szybko pozbędziemy się lakieru. UNIKAJMY SZOROWANIA!

Druga propozycja Golden Rose, która może być ciekawym wykończeniem manicure to brokatowa seria Carnival (10,90 pln). Tysiące maleńkich drobinek cudownie rozświetlają paznokcie. Każdego dnia możemy poczuć się niczym królowe balu.

Za co klientki pokochały lakiery Golden Rose? Za niesamowitą gamę kolorów i świetną jakość produktów. Kosmetyki są trwałe i nie niszczą paznokci. Otrzymujemy naprawdę dobry produkt w BARDZO niskiej cenie.

Zobacz również

Minecraft w książkowym wydaniu

Fenomen gry MINECRAFT nie przestaje zaskakiwać – jej popularność wzrasta nieprzerwanie od 2009 roku, a …

1 komentarz

  1. Cudne te kolorki 🙂 Idealne na wakacje. Przed wyjazdem będę musiała się w nie zaopatrzyć 🙂 Teraz moje pazuri doprowadzam do normalności (tipsy, przynajmniej w moim przypadku zmasakrowały mi paznokcie). Pomaga mi skrzypolen zawierający skrzyp polny, len, biotynę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *