previous arrow
next arrow
Slider

Warsztat dramaturgiczny z Anną Wakulik

Serdecznie zapraszamy Państwa na FLIRT TOWARZYSKI – warsztat dramaturgiczny z Anną Wakulik. Zajęcia odbędą się w niedzielę, 13 lutego o godz. 10:00 w Starej Aptece.

Podczas warsztatu dramatopisarskiego FLIRT TOWARZYSKI potraktujemy zagadnienie flirtu jako narzędzia pomocnego przy pisaniu.

Flirt to sztuka interakcji – tak samo, jak teatr. Ciekawy dialog zawsze jest flirtem – bo flirt to niedopowiedzenie, gra, podtekst, wysyłanie sygnałów, które druga strona rozmowy musi rozkodować. Flirt nie zawsze musi mieć podtekst miłosny – flirtować można z panią w sklepie, ciocią, egzaminatorem i kontrolerem biletów. Co osiągamy, flirtując? Co, jeśli flirt się nie uda? Jak używać flirtu w scenie, dialogu, budowaniu relacji między bohaterami? Na to wszystko postaramy się odpowiedzieć podczas jednodniowego warsztatu.

Warunkiem przyjęcia na warsztaty jest napisanie dwuosobowej sceny (max.1 strona A4) na temat „podobasz mi się” – koniecznie bez użycia tego zdania, na dowolne postaci (parę, dzieci, kolegów z pracy, nieznajomych w pociągu – co komu w duszy gra). Zgłoszenia należy przesłać na adres: anna.wakulik@teatrwybrzeze.pl

Czas trwania zajęć wynosi cztery godziny (z przerwą).

About Zaspa24

Zobacz również

Hevelianum. Gdański Festiwal Światła przez cały weekend

Z okazji Międzynarodowego Dnia Światła w Hevelianum rozbłysną tysiące świateł w ramach zaplanowanych na weekend …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *