wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Wieczór zdrowia i urody na Zaspie

Drogie Czytelniczki! Mamy dla Was wiadomość z Restauracji Kredens. Właściciele postanowili zadbać nie tylko o kubki smakowe Klientów, ale także ciało i duszę.

Po raz pierwszy na Zaspie – Wieczór Zdrowia i Urody

Zapraszamy ieszkańców Zaspy i okolic na Wieczór Zdrowia i Urody do restauracji Kredens ul.Hynka 73 G w Gdańsku. 13 listopada o godz. 18:30 gościem będzie lekarz Tamara Uryniuk, specjalista w dziedzinie medycyny anti-aging. Opowie o medycynie komórkowej oraz możliwościach jakie udostępnia dzisiejsza nauka, aby być zdrowym, a przy okazji także pięknym. Dowiemy się o odkryciach Noblowskich w dziedzinie nutraceutyków oraz o kosmeceutykach opartych o komórki macierzyste. Poznamy także możliwości korzystania z tych rozwiązań za darmo.

Podczs wieczoru chętne Panie będą mogły skorzystać z porady wizażystki Pani Agnieszki Radomskiej. Organizator zapewnia poczęstunek. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod nr.tel 517069966 Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Restauracja Kredens

About Kasia

Zobacz również

Sopot Non-Fiction

Serdecznie zapraszamy na XI. edycję Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencję Artystyczną Sopot Non-Fiction. Podczas rezydencji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.