środa , 4 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Wielkie otwarcie By Infinity na gdańskiej Zaspie

DSC01955Dziś, punktualnie o 10:00 pierwsi klienci pojawili się w nowym butiku na Zaspie. By Infinity, bo o nim mowa, znajduje się w nowym kompleksie handlowym przy ul. Żwirki i Wigury 4.

By Infinity to butik, którego elegancki i odrobinę minimalistyczny wystrój przenosi nas w inny świat. Nie jest to z pewnością szablonowy sklep z ubraniami. Już na pierwszy rzut oka widać, że właścicielka butiku włożyła w jego stworzenie nie tylko serce, ale pomogło także doświadczenie.

Wyrafinowane szarości i biel wpisują się w dzisiejsze kanony nowoczesności. Warto jednak wspomnieć, że By Infinity to sklep, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Angelika Kuśmierczyk, właścicielka sklepu nie zawęziła bowiem kręgu docelowych klientek. W jej butiku ubiorą się bowiem damy 5-letnie jak i te dojrzałe. Ponadto w ofercie znajdujemy obuwie, torebki i biżuterię, które choć różnorodne – tworzą spójną, nowoczesną całość.

Nowy kompleks powstał na miejscu dawnego dyskontu Biedronka. Przygotowanie butiku do otwarcia trwało 2 miesiące. By Infinity przyciąga uwagę wystawą i ubraniami, które „chce się mieć”.  – Przez 4 lata pracowałam w popularnej „sieciówce” – mówi Angelika Kuśmierczyk. – Teraz przyszedł czas na własny sklep i moją „wizję” – dodaje z uśmiechem.

Z okazji otwarcia w By Infinity na pierwszych klientów czeka szampan oraz ciasto.

By Infinity
ul. Żwirki i Wigury 4
Gdańsk ZASPA

 

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *