Wielkie Święto Yorkshire terrier w Alfa Centrum

screenshot_20Akcja I love mój york: 2 października, Alfa Centrum Gdańsk.

Serdecznie zapraszamy na  kolejną edycję święta psów rasy Yorkshire terrier, ich właścicieli oraz miłośników.

2 października Galeria Alfa Centrum w Gdańsku zamieni się w prawdziwy raj dla miłośników tej rasy. Na pasażu czekać będzie wiele atrakcji: konkursy dla Yorków w różnych kategoriach (najpiękniejszy, najmądrzejszy, najmodniejszy), prezentacja szkolenia pieska, pokaz psiej mody oraz modnych akcesoriów dla ich właścicieli, bezpłatne konsultacje dotyczące wyżywienia piesków i ich pielęgnacji. Dodatkowo dla właścicieli i miłośników tej rasy przygotowaliśmy konkursy i zabawy z nagrodami. Na scenie w godzinach 13.00 – 17.00 szereg atrakcji a wśród nich oprócz konkursów w trzech kategoriach konkurs na najpiękniejszego szczeniaczka rasy Yorkshire Terier oraz konkurs na MISS i MISTERA całego pokazu. Ponadto w godzinach 12.00-18.00 stoiska sprzedażowe i konsultacyjne oraz kącik malowania dziecięcych buziek. W tym dniu Klienci będą mieli możliwość adopcji pieska ze schroniska „Promyk”    a także poradzić się weterynarza oraz zaczipować swojego pupila (20 pierwszych psów- bezpłatnie). Ponadto będzie funkcjonowało stanowisko pielęgnacyjne Yorków – porady groomerskie i pielęgnacyjne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:

Zgłoszenie do konkursu powinno imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię i płeć Yorka, skan książeczki zdrowia psa (tylko w przypadku zgłaszania szczeniaków). Zgłoszenia należy przesyłać na adres york.gda@studio2.pl do dnia 30 września 2016 do godz. 18.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Regulamin konkursu oraz szczegóły nt. akcji znajdują się na naszej stronie internetowej www.alfacentrum.pl oraz w Punkcie Informacyjnym Alfa Centrum w Gdańsku.

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement