sobota , 15 czerwiec 2024

Wiking Tappi – piątkowe Kino Podwórkowe + pchli targ

Spotykamy się na podwórku przy ul. Waryńskiego 28a we Wrzeszczu Dolnym
16 lipca (w piątek)
Wstęp wolny 
17.00 – zaczynamy – gry i zabawy podwórkowe: sznur, guma, klasy, i bańki.
19.30 – 20.50 – projekcja: Wiking Tappi, reż. A. P. Morawski, Polska 2018 / 53′
Robimy również dziecięcy pchli targ – chętnych do wystawienia zabawek prosimy o wzięcie: – kocyka – zdezynfekowanych i wycenionych zabawek / innych przedmiotów do sprzedaży – maseczek
Wiking Tappi to seria opowieści o dzielnym, dobrodusznym wikingu i jego przyjaciołach, które dzieją się w magicznym świecie rodem z folkloru skandynawskiego. Obok Tappiego i jego nieodłącznego druha, psotnego renifera Chichotka, widz ma okazję poznać chociażby wiedźmę Skrzypichę, trolla Gburka, elfkę Świetliczkę, kruka Paplaka, a ponadto smoki, olbrzymy, skrzaty i wiele innych baśniowych postaci. Jak to w bajkach bywa, są one zarówno dobre, jak i złe, ale nawet te, które z początku wydają się czarnymi bohaterami, dzięki pomysłowości Tappiego wkrótce dołączają do grona jego przyjaciół. W ten oto sposób bajki pokazują, że w każdym tkwi dobro, trzeba jedynie umieć je odnaleźć.
Serial animowany Wiking Tappi, to projekt będący adaptacją książek autorstwa Marcin Mortki, które są niezwykle popularne zarówno w Polsce jak i za granicą.

About Zaspa24

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement