poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. i.pinger.pl

Włosy wprost z reklamy? Teraz to możliwe!

Laminowanie to pokrywanie powierzchni specjalnym produktem  dzięki czemu robi się ona odporna, np. na wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Laminuje się podłogę , dokumenty, a od niedawna również włosy 🙂

Laminowanie włosów  to ratunek dla rozdwajających się i zniszczonych włosów. Tak jak w przypadku laminowania dokumentów, chodzi o stworzenie trwałej osłonki, która zabezpieczy i wygładzi strukturę włosa. Efekt jest natychmiastowy, a uszkodzone łuski zamknięte na całej długości.

Profesjonalne produkty do przeprowadzania zabiegów laminacji włosów dają wspaniały efekt końcowy zaraz po zastosowaniu. Dzięki tak znakomitym produktom możemy zaoferować Państwu profesjonalną pielęgnację włosów.
Ten nowoczesny zabieg odnowienia i pielęgnacji włosów sprawia, iż na powierzchni włosa powstaje specjalna warstwa ochronna. Dzięki temu uzyskują one dodatkową objętość i gładkość. Włosy po zabiegach laminacji stają się bardziej elastyczne i łatwo poddają się dalszej stylizacji a ponadto są o wiele bardziej błyszczące i w dużo lepszej kondycji. Dodatkowo zabieg chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami i szkodliwym wpływem środowiska.

Laminacja włosów przeznaczona jest do włosów mocno zniszczonych, porowatych, rozdwojonych, łamliwych, długich lub zapuszczanych do długich, rozjaśnianych lub farbowanych oraz po trwałej ondulacji lub chemicznie prostowanych.

141Włosy jak z reklamy szamponu, to marzenie każdej kobiety. Teraz to możliwe 🙂

Zapraszam 🙂

Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA
609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *