niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Wybory do Rady Dzielnicy. Jacek Godziński

22 marca odbędą się wybory do Rady Dzielnicy. Startuje w nich także Jacek Godziński.

Najbliższe wybory do Rady Dzielnicy to Pana pierwsza kandydatura?

Tak, startuję po raz pierwszy.

Co spowodowało, że zdecydował się Pan na start w wyborach?

Przede wszystkim uznałem, że będąc w Radzie Dzielnicy będę bliżej tego, co dzieje się na moim i Państwa osiedlu.

Od kiedy jest Pan związany z Zaspą?

Przeprowadziłem się z Przymorza na Zaspę w wieku 6 lat. Był to 1991 rok. Zaspa wydawała mi się ogromnym osiedlem, gdzie każdy blok i podwórko wyglądały tak samo. Dziś wygląda to znacznie lepiej.

Czym dla Pana jest Zaspa?

Jest to miejsce do którego czuję ogromny sentyment. Tu skończyłem Szkołę Podstawową nr 92, następnie ukończyłem XV Liceum Ogólnokształcące. Na Zaspie spędziłem swoją młodość, tu poznałem swoich przyjaciół. Obecnie mieszkam na Zaspie z moją rodziną. Uważam, że jest to świetne miejsce do mieszkania.

Co jest Pana priorytetem na nową kadencję?

Chciałbym, aby Zaspa była czysta, ładna i bezpieczna. Oczywiście Zaspa zmienia się z roku na rok na lepsze. Tego nie można nie docenić, ale jest czas kiedy chciałbym dołożyć małą cegiełkę od siebie. Priorytetem jak dla mnie jest pas startowy na Al. Jana Pawła II. Teren jest w fatalnym stanie – jest to czarna plama na naszym osiedlu. Teren położony na drodze do morza mógłby tworzyć piękny spójny akcent naszej dzielnicy. Obecnie jest miejscem gdzie wieczorami straszy.

Czy jest coś co chciałby Pan zmienić na Zaspie?

Myślę, że wszyscy mamy podobne wyobrażenie odnośnie tego jak widzielibyśmy nasze osiedle. Tak jak mówiłem powinno być ładnie, schludnie i bezpiecznie. I to są sprawy, na które chciałbym poświęcić moją uwagę.

Jaki jest Pana plan na kampanię?

Chciałbym zachęcić jak największą ilość mieszkańców do pójścia na głosowanie. Musimy pamiętać, że dzięki głosowaniu mamy wpływ na to co dzieję się wokół nas. Plan bezpośredni to rozmowa i plakaty zachęcające do głosowania na mnie.

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

2 komentarze

  1. Miałem okazję poznać osobiście. Może Pan Jacek będzie w stanie coś zaradzić.

  2. Bardzo miły, komunikatywny, doświadczony w działaniu, młody człowiek. Wierzymy, że sercem i zapałem zacznie udoskonalać osiedle- Zaspa. Cała nasza rodzina głosuje na Jacka!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *