wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. victoriashealth.com

Wypadanie włosów – problem wielu ludzi

Wypadanie włosów jest prawidłowym procesem pod warunkiem, że gubimy około 100 włosów dziennie. Jeśli ta ilość jest dużo większa… czas działać!

PLACENTA – ampułki stosowane miejscowo potrafią zdziałać cuda. Wzmagają proces oddychania tkanki oraz wzmacnia ją stymulując funkcje pobierania wilgoci i tlenu. W wyniku tego następuje lepsze ukrwienie cebulki włosa, co zapewnia jego lepsze odżywianie. Włosy zachowują połysk i trwałość. Placenta zawiera proteiny, enzymy, witaminy, aminokwasy, nukleotydy i mukopolisacharydy, których obecność i skuteczne działanie potwierdziły liczne badania dermatologiczne w klinikach i szpitalach na całym świecie. Te czynne substancje działają przede wszystkim tam, gdzie występują objawy zaburzeń funkcji tkanki, wynikające z nieodpowiedniego lub niedostatecznego odżywiania, zaburzeń hormonalnych lub innych groźnych w skutkach przyczyn. Spełniają więc one rolę homeopatyczną i wpływają korygująco na czynniki stanowiące zagrożenie dla struktury i funkcji komórek włosa.

14Atutem preparatu jest brak przeciwwskazań w stosowaniu. Kobiety w ciąży i po ciąży, którym brak aminokwasów niszczy włosy i paznokcie mogą szybko uzupełnić braki i zadbać o swoją fryzurę. Po chemioterapii, dietach i stresach zapewnia szybką regenerację włosów. Szczególnie zalecane w przypadku występowania problemów skóry głowy i włosów przy początkowym wypadaniu włosów , wówczas zanika wypadanie Przy przerzedzeniach czołowych w występowaniu łupieżu i przetłuszczającej się skóry głowy. W przypadku osłabionej struktury włosów nadaje połysk i trwałość, natomiast przy włosach delikatnych i cienkich wywołuje wrażenie większej ilości włosów – powiększa ich średnicę. Nadaje się również do stałej pielęgnacji skóry głowy i włosów – profilaktyka jest równie ważna.

Nie bagatelizuj wypadania włosów. Wcieraj Placentę 🙂

Zapraszam

Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA

609 11 33 11

Al. Jana Pawła II 6F/2

Gdańsk, Zaspa

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

2 komentarze

  1. Ja na wzmocnienie włosów włosów i paznokci biorę skrzypolen. Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, biotynę i len. A czytałam, skrzyp polny jest zbawienny dla włosów.

    • Faceci jeżeli chcecie być w pełni władzy seksualnej nie używajcie Skrzypu Polnego – Jestem Fryzjerem, mam w rodzinie lekarzy i w kilku dziedzinach i dzięki nim unikam takich suplementów. Używam produktu PLACEN HP lub FITOXIL TAHE i tylko te dwa preparaty działają jako cała pełna 10-12 zabiegowa kuracja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *