poniedziałek , 8 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

YOLO czyli YOU ONLY LIVE ONCE

Świat się zmienia, a my razem z nim. Lubimy ładne drobiazgi, ale również takie, które mają znaczenie lub wyrażają nas. YOLO to nowy rarytasik, przy którym warto się na chwilę zatrzymać. A może na dłużej?

IMG_5919Żyje się raz i to wiadomo nie od dziś. Niestety, często o tym zapominamy i poddajemy się szarości codzienności.
Wielu celebrytów pokazuje się ostatnio z kolorowymi opaskami. Każda z nich wyraża coś innego, a przede wszystkim podkreśla indywidualny charakter noszącego. Co to? To wyjątkowe bransoletki YOLO, które są prawdziwym hitem!

Tym, co spowodowało wielki szum wokół tych kolorowych opasek była wielka tajemnica. Bransoletki zagościły nawet na czerwonym dywanie. Problem polegał na tym, że nikt nie wiedział skąd się wzięły. Jednak kurtyna tajemnicy opada i YOLO może mieć każdy z nas.
Bransoletki już niebawem będą dostępne w drogeriach ROSSMANN w całym kraju. Oferta się rozwija i do nabycia będą również m.in. kolorowe smycze. Teraz nawet klucze na kolorowym sznurku staną się pełne uroku!

Tym, którzy nie mogą doczekać się kolorowego szaleństwa polecamy zakupy w internetowym sklepie YOLO. Znajdziecie tam nie tylko kolorowe bransoletki i smycze, ale także okulary, czapki i inne cuda.

About Kasia

Zobacz również

Sopot Non-Fiction

Serdecznie zapraszamy na XI. edycję Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencję Artystyczną Sopot Non-Fiction. Podczas rezydencji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.