poniedziałek , 8 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider
fot. yoloshop.pl

Koloryzowanie szarego świata!

Anna Nowak / for. arch. prywatne
Anna Nowak / for. arch. prywatne

O YOLO pisaliśmy już jakiś czas temu (tutaj). Kolorowe „sznureczki” na nadgarstkach stały się prawdziwym hitem. Anna Nowak, pomysłodawczyni idei odpowiada na kilka naszych pytań. A Wy? Macie już swoje YOLO? 

Aniu, skąd wziął się pomysł na stworzenie YOLO?

Pomysł na Yolo zrodził się z połaczenia dwóch idei. Pierwsza z nich była chęć stworzenia czegoś, czego w naszym kraju nie ma. Coś co będzie się wyróżniało swoja filozofią i prostotą. Drugą ideą było koloryzowanie szarego świata radością, jaką można odnaleźć w każdej dziedzinie życia niezależnie od tego kim się jest, skąd się pochodzi czy jakim się jest człowiekiem.

Przypuszczałaś, że odniesiecie tak duży sukces?

Spodziewaliśmy się tylko tego, że YOLO będzie pełniło swoją funkcje. Nie spodziewaliśmy się natomiast tego, że ludzie zrozumieją tak szybko o co nam chodziło.

Cudowne jest to, że YOLO noszą celebryci, ale także „zwykli” ludzie. Było to Twoim założeniem od początku – YOLO dla wszystkich?

Przede wszystkim dla wszystkich nigdy nie myśleliśmy, że będzie się cieszyło tak dużą popularnością wśród ludzi, a co dopiero w śród celebrytów. Co tym bardziej pokazuje nam jak dobrym pomysłem jest YOLO.

Na czym polega filozofia YOLO?

Filozofia lezy w kolorach i ich łączeniu. Każdy z nich oznacza coś innego np.: kolor niebieski „kojarzy się nam przede wszystkim z duchowscia spokojem i harmonią. Ma uspokajający wpływ i pozytywne nastawienie. Osoby które wybierają kolor niebieski są spostrzegane jako spostrzegawcze, twórcze i pomysłowe. Potrafią bez problemu wyrazić to co czują kochają sztukę, muzykę i literaturę. Potrafi w szybki sposób się zorganizować i uwielbia wnosić swój wkład w różne „inwencje” i połączony z kolorem pomarańczowym „symbolizuje zabawę, ciepło i energię. Oprócz tego, barwa sprzyja pogodnemu myśleniu, zwiększa motywację do działania, wzmacnia poczucie własnej wartości i pomaga walczyć z kompleksami. W znaczeiu psychologicznym, pomarańczowy to kolor przywracający pozytywne myślenie. Z połączenia tych dwóch kolorów powstała HAPPY WAVE, która to mówi: ENERGIA, SZCZĘŚCIE, SIŁA, PRZYJAŹŃ POZYTYWNE EMOCJE, IMPREZOWE NASTAWIENIE, DUSZA TOWARZYSTWA – KOCHA ŻYCIE!

Jak radzicie sobie z sukcesem? Czy Wasza oferta się poszerzyła?

Im ciężej się na sukces pracuje, tym lepiej on smakuje. Praca, którą włożyliśmy w tworzenie marki YOLO nauczyła nas cieszyć się, każdym nawet najmniejszym sukcesem, a z każdym sukcesem wiąże się cały czas rozwój marki. Poszerzamy caly czas swoją ofertę i już niebawem pojawią się trzy nowe bransoletki, które to już opublikowaliśmy na naszym fanpagu.

Jakie macie plany na najbliższy czas?

Tak, jak wspomniałem wcześniej chcemy wprowadzić trzy nowe bransoletki co za tym idzie również i smyczki. Mamy nadzieje, jednak, że w tym roku na tym się nie skończy i zaskoczymy wszystkich fanów YOLO, ale czym dokładnie to nie będę zdradzać bo nie chce zapeszyć 🙂

fot. yoloshop.pl
fot. yoloshop.pl

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.