Z serca Kaszub prosto do Galerii Zaspa

Dzięki ekologicznym produktom możemy wyeliminować szkodliwe substancje mające niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. A przecież zdrowie to jedno z najważniejszych wartości. Bez niego nie możemy realizować wielu postawionych celów. Warto więc zastanowić się nad swoją dietą i zacząć wybierać produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur – bez konserwantów. Ulepszacze czy sztuczne barwniki mogą prowadzić do wielu zaburzeń, a nawet chorób. Gdzie znaleźć artykuły spożywcze, które będą zarówno zdrowe, jak i pyszne w smaku? Galeria Zaspa od najbliższego czwartku zaprasza do odwiedzenia stoiska „z serca Kaszub”.  

Do jadłospisu warto wprowadzić „proste” jedzenie. Dlaczego?  Przede wszystkim ze względu na większą zawartość składników odżywczych i enzymów, których nie znajdziemy w żywności wysokoprzetworzonej. Produkty wytwarzane z dbałością o skład, potrafią wpłynąć na funkcjonowanie całego organizmu. Dzięki nim możemy pozbyć się np. alergii spowodowanych przez konserwanty. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że sztuczne składniki mogą zaostrzyć nieżyt błony śluzowej nosa, powodować pokrzywkę czy nawet astmę.

Ogromnym atutem naturalnych produktów jest również ich smak, aromat i wysoka jakość. Gdy się je raz spróbuje – chce się do nich wracać. Okazję do zasmakowania zdrowych wyrobów będą mieli od najbliższego czwartku do soboty odwiedzający Galerię Zaspa. Przy stoisku „z serca Kaszub” zakupią tradycyjnie wytwarzane wędliny czy pasztety. Nie zabraknie też prawdziwego chleba na zakwasie oraz domowych wypieków. Co więcej, wszystkie artykuły pochodzą od małych lokalnych producentów i okolicznych rolników.

Stoisko w Galerii Zaspa będzie czynne od 23 do 25 lipca w godzinach otwarcia pasażu handlowego tj. 09:00-21:00.

Źródło: Mat. prasowe

About Zaspa24

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement