sobota , 10 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Zaproś mamę, babcię, koleżankę – bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

Zbliżają się Święta, podczas których głównie będziemy życzyć sobie zdrowia. W końcu ono jest najważniejsze. Warto jednak już teraz zadbać o siebie i najbliższych. Galeria Zaspa zaprasza w czwartek 3 grudnia wszystkie panie do skorzystania z badania mammograficznego. To nic nie boli, trwa tylko chwilę a może uratować życie.

Badanie mammograficzne jest niezwykle ważne. Pozwala ocenić stan zdrowia i w przypadku rozpoznania zmian chorobowych umożliwia szybkie rozpoczęcie leczenia, którego efektem może być całkowite wyzdrowienie. Poza tym jest szybkie i bezbolesne. Dlatego należy robić je przynajmniej raz na dwa lata. Zbliżające się Święta to okazja, by zaproponować najbliższym kobietom skorzystanie z mammografii i zadbać o siebie nawzajem. W czwartek, 3 grudnia, na terenie Centrum pojawi się autobus, w którym wszystkie panie będą mogły skontrolować swoje zdrowie. Dla osób w wieku 50-69 lat badanie będzie bezpłatne.

Specjaliści będą czekać w Mammobusie w godzinach 09:00-17:00, który zaparkuje na parkingu Centrum za sklepem Zoo Karina.

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

Zobacz również

Wiosną zapisz się na badania UV!

Gdy temperatura na zewnątrz rośnie wielu, z nas pragnie pięknej opalenizny. Dzięki słońcu nasz organizm …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *