wtorek , 3 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Zbadaj się za darmo w Galerii Zaspa

Badanie mammograficzne nie boli, trwa tylko chwilę i ratuje życie! Dlatego tak ważne jest wykonywanie go przynajmniej raz na dwa lata. Najbliższą okazję do nieodpłatnego sprawdzenia stanu swojego zdrowia będą miały mieszkanki Gdańska w wieku 50-69 lat, które zapiszą się na bezpłatną mammografię i przyjdą w najbliższy piątek do Galerii Zaspa.

W przypadku raka piersi najważniejsza jest profilaktyka. Regularne badania pozwalają bowiem ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Warto więc zapisać się na mammografię, by 9 kwietnia móc skorzystać z bezpłatnego badania. W najbliższy piątek przed Galerią Zaspa, w godzinach 09:00-17:00, zaparkuje specjalny autobus, w którym przeprowadzane będą badania diagnostyczne. Nie trzeba się do nich szczególnie przygotowywać. Należy jednak pamiętać, by w jego dniu nie stosować dezodorantów, talku, balsamu ani kremów w okolicy klatki piersiowej.

Skontrolować swoje zdrowie mogą kobiety z grupy refundacyjnej w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerami: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

Zobacz również

KOREKTA DAT – AWANTURA W CHIOGGI – premiera!

W sobotę, 7 sierpnia o godzinie 21.00 na Scenie Letniej odbędzie się premiera AWANTURY W …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *