sobota , 15 czerwiec 2024

Żel na paznokciach? Dlaczego nie!

Marzena Hermanowicz podczas pracy w Salonie Siódme Niebo
Marzena Hermanowicz podczas pracy w Salonie Siódme Niebo

Wszystkie chcemy mieć piękne, zadbane dłonie. Jednak długie, silne i nierozdwajające się paznokcie to często tylko marzenie. Możemy jednak co nieco oszukać naturę…

W jaki sposób?

Żelowe paznokcie to dobra alternatywa dla kobiet, które marzą o ładnych paznokciach, a ich własne nie spełniają ich oczekiwań.

Zacznijmy do początku…

Jeśli zdecydujecie na żelowe paznokcie przede wszystkim potrzebny jest… czas. Zabieg wraz z założeniem tipsa trwa ok. dwóch godzin.
Nasze paznokcie zostają opiłowane oraz delikatnie zmatowione. Kiedy płytka jest właściwie przygotowana do KOŃCÓWEK paznokci zostają przyklejone tipsy czyli sztuczne paznokcie. Po wszystkim długość „nowego paznokcia” zostaje dopasowana do kształtu oraz rozmiaru naszych dłoni. Po raz kolejny poddajemy się zmatowieniu płytki, tak, aby tips oraz nasz paznokieć stworzyły idealną całość.

Kolejnym etapem jest nałożenie 2 milimetrowej żelowej powłoczki. Masa w kolorze pudrowego różu ląduje na naszych paznokciach dokładnie przykrywając zarówno płytkę paznokcia jak tips. Każdorazowo (po każdym nałożeniu żelu) nasza dłoń ląduje w lampie, która utwardza żelowa powłoczkę, tworzącą… nasz nowy paznokieć.

Screenshot_5Później następuje już tylko utrwalenie, nabłyszczenie i ewentualne nałożenie koloru. Ewentualne, ponieważ już sam przedłużony paznokieć wygląda efektownie.

Dla kogo żel? 

Dla wszystkich kobiet, które chcą, aby ich ręce wyglądały ładnie i kobieco. Uzupełnienie paznokci żelowych zależy od tego jak szybko rośnie nasza własna płytka. Zazwyczaj jest to czas ok. 3 tygodni. Po tym czasie udajemy się do salonu kosmetycznego na tak zwane: uzupełnienie.

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement