sobota , 15 czerwiec 2024
fot. kobieta.onet.pl

Zima, czapki i… włosy

Zima to piękna pora roku. Okres ferii, ale także czas noszenia czapek. Niestety pod nimi włosy tracą objętość, stają się przyklapnięte, a cała fryzura na tym traci. Jaki jest sposób, aby sobie z tym poradzić?

Zacznijmy od tego, że czapkę nosić trzeba! Po pierwsze ze względu na nasze zdrowie. Po drugie dlatego, że mroźne powietrze szkodzi włosom. Niestety włosy spod czapki nie będą perfekcyjnie ułożone. Grzywka może się odkształcić, a naelektryzowane włosy będą sterczeć na różne strony świata 🙂
Idealna fryzura to taka, którą po ściągnięciu nakrycia głowy poprawiamy rękoma i zupełnie nie myślimy o tym jak wyglądamy. W związku z tym, zalecam nosić luźne czapki z miękkiego materiału. Takie, które nie przygniotą nam fryzury, a skóra pod czapką nie będzie się pocić. Natomiast po jej zdjęciu można pochylić głowę do przodu, wyczesać włosy, spryskać delikatnie lakierem, po czym odrzucić z powrotem. Liczy się puszystość i lśniący zdrowy wygląd.

Osobiście stawiam na naturalność. Warto więc podkreślać loki i naturalne fale. Oczywiście, najważniejsze jest przede wszystkim dobre strzyżenie. Jest podstawą tego, jak będą układać się nasze włosy.

14Z pozdrowieniami dla pani Karoliny, która zapytała jak zadbać o włosy, aby dobrze prezentowały się po zdjęciu czapki 🙂

Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA
609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement