środa , 20 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Anna Lewandowska w Empiku!

Zyj zdrowo i aktywnieMistrzyni w karate tradycyjnym, propagatorka zdrowego i aktywnego stylu życia, specjalistka ds. żywienia! Salon Empik w Galerii Bałtyckiej zaprasza 19 czerwca na godz. 15.30 na spotkanie z Anną Lewandowską. Znana sportsmanka będzie promować swoją książkę „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”.

Anna Lewandowska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a także specjalistą do spraw żywienia. W ubiegłym roku zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym ITKF. Na co dzień jest pasjonatką zdrowego trybu życia i wszystkiego co z nim związane. Swoją proaktywną postawą inspiruje i motywuje czytelników, pomagając im w dobrych codziennych wyborach żywieniowych i zachęcając do aktywności fizycznej.

W swojej książce „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską” radzi, jak żyć zdrowo każdego dnia. Zachęca do większej aktywności fizycznej i zmiany kulinarnych nawyków. Z myślą o swoich czytelnikach przygotowała przepisy i propozycje ćwiczeń. Podczas spotkania będzie można zdobyć autograf sportsmenki.

Zobacz również

Kina Konesera w Kinie Helios Galeria Alfa

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *