niedziela , 26 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie. Jak być GLAM?

DSC09946Z czym kojarzy Wam się bycie „Glam”? Dla mnie to synonim atrakcyjności, kobiecości i tego magicznego „czegoś” co sprawia, że czujemy się wyjątkowe. Tajniki w jaki sposób być glam zdradza z swojej książce Fleur de Force – blogerka i youtuberka w dziedzinie mody i stylu.

„Największym jej plusem jest motywacyjny ton, jaki jest widoczny od pierwszej do ostatniej strony książki. Fleur nie narzuca w niej, co macie kupić, co nosić, czego nie, radzi byście pozostali sobą i kierowali się własnym szczęściem. W końcu to, jak się będziemy czuli, zależy tylko i wyłącznie od nas samych. I to, moim zdaniem, jest głównym przekazem tego poradnika.”

Charlize Mystery

Książka „Jak być glam” nie jest książką, która wskazuje co powinno znaleźć się w Waszych szafach. Autorka zachęca w niej, abyśmy odkrywały same siebie, ale także swój niepowtarzalny styl. Fleur przy okazji zdradza tajemnice, które mogą nam przydać się w życiu codziennym. Gwarantuję, że pielęgnacja ciała, włosów czy zwykłe malowanie paznokci staną się dla Was miłym rytuałem.

DSC09949

„Jak być glam” (Wydawnictwo Literackie) na rynku zadebiutowało w lutym tego roku i cieszy się dużą popularnością wśród czytelniczek.

Za pomoc w realizacji materiału dziękujemy www.wydawnictwoliterackie.pl oraz marce Medicine Everyday Therapy.

Torbę prezentowaną podczas sesji możecie zobaczyć TUTAJ

DSC09939

Zobacz również

Minecraft w książkowym wydaniu

Fenomen gry MINECRAFT nie przestaje zaskakiwać – jej popularność wzrasta nieprzerwanie od 2009 roku, a …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *