wtorek , 26 Styczeń 2021
Strona Główna | DLA MIESZKAŃCÓW | Dzięki fotografii unieśmiertelniamy chwilowe obrazy z naszego życia – M. Kosycarz

Dzięki fotografii unieśmiertelniamy chwilowe obrazy z naszego życia – M. Kosycarz

Jeśli chcesz wybrać się w podróż w czasie, przespacerować się al. XXX-lecia PRLu czy al. Grunwaldzką – zachęcamy do lektury „Niezwykłe zwykłe zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy” z fotografiami Zbigniewa i Macieja Kosycarza.

Życie codzienne, moda, komunikacja miejska, sport i inne wydarzenia, znani i nieznani ludzie, sklepy, rozrywka i zabawa, domy których już nie ma. Zdjęcia wraz z obszernymi opisami Wrzeszcza i Zaspy to fotograficzna wędrówka przez historię i wydarzenia. Niejedno zdjęcie przywróci wspomnienia, które zatarł czas.

To pierwszy z dwóch albumów o powojennej historii Wrzeszcza i Zaspy. Wydany w twardej oprawie i  na dobrej jakości papierze. W kolekcji wydawniczej Kosycarz Foto Press KFP znajdziemy również  albumy poświęcone Gdyni, Kaszubom czy Oliwie i Żabiance.

Znakomitym określeniem znaczenia fotografii jest wielokrotnie powtarzana myśl przez autora albumu, wybitnego fotoreportera Macieja Kosycarza – Dzięki fotografii unieśmiertelniamy chwilowe obrazy z naszego życia.

Zobacz również

Gdański Finał 29. WOŚP. Zobacz, co będzie się działo w mieście 31 stycznia

Wolontariusze na ulicach, wyjątkowa iluminacja, wielka ściskawa samochodowa, „orkiestrowe” tramwaje i kultowy autobus Ikarus, a ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *