wtorek , 19 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Wizualizacja Euro Styl

Euro Styl wybuduje osiedle „Impuls” na Zaspie Młyniec

impuls_2
Wizualizacja Euro Styl

Osiedle Impuls utworzą 4 budynki, z których najniższe posiadać będą cztery piętra, zaś najwyższy – od 6 do 8 pięter. W I etapie realizacji inwestycji powstaną dwa z nich – pięciokondygnacyjne Yellow i Blue. Ich nazwy odpowiadają kolorom będącym motywem przewodnim każdego z budynków, pojawiającym się nie tylko na elewacjach, ale także we wnętrzach.

W I etapie inwestycji powstanie 129 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych lokali mieszkalnych o powierzchniach liczących od 32 do 87 mkw. Wszystkie mieszkania znajdujące się na piętrach będą posiadały przestronne balkony lub loggie wyposażone w eleganckie szklane balustrady, zaś do części mieszkań parterowych będą przynależeć prywatne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 103 miejsca parkingowe w halach garażowych oraz 52 miejsca parkingowe na terenie osiedla. Przestrzenie pomiędzy budynkami wypełni estetycznie zaprojektowana zieleń, zaś w centralnej części osiedla przewidziano atrakcyjny, a także – dzięki wyłączeniu terenu pomiędzy budynkami z ruchu kołowego – bezpieczny plac zabaw.

Miejsce, w którym powstanie nowe osiedle Fot. Google Maps
Miejsce, w którym powstanie nowe osiedle
Fot. Google Maps

Impuls powstanie u zbiegu ulic Franciszka Hynka i Alei Jana Pawła II, na skraju Zaspy – dzielnicy, którą gdańszczanie doceniają miedzy innymi za atrakcyjne tereny zielone, bliskość Zatoki Gdańskiej oraz doskonałą dostępność komunikacyjną. Jednocześnie jest to miejsce położone bardzo blisko Wrzeszcza, uznawanego niegdyś za handlową dzielnicę miasta.

impuls_pzt
Wizualizacja Euro Styl

termin rozpoczęcia realizacji inwestycji – III kw. 2014
termin zakończenia realizacji inwestycji – budynek BLUE – IV kw. 2015, budynek YELLOW – III kw. 2016

Źródło: Euro Styl

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *