poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Francuski szyk z SUPER-PHARM

MARKA, KTÓRA ZRODZIŁA SIĘ W ŚWIECIE TEATRU I SZTUKI SCENICZNEJ

Marka Bourjois powstała w 1863 roku na wielkich Bulwarach Paryża, w dzielnicy teatrów, podczas gdy Francja była drugą potęgą ekonomiczną świata.
Jej pierwszym twórcą był aktor Joseph-Albert Ponsin, który w swoim własnym apartamencie tworzył kosmetyki do makijażu i perfumy dla aktorów.
W 1868 Ponsin oddał całą działalność w ręce Alexandre’a –Napoléon’a Bourjois, pod którego skrzydłami marka rozkwitła i stała się sławna na cały świat.

Pierwszymi produktami do makijażu były tłuste i woskowe sztyfty w różnorakich kolorach o zabawnych nazwach: Jaloux, Amoureux… (z franc. zazdrosny, zakochany), które Joseph-Albert Ponsin, genialny wizjoner, przeciętny aktor i wspaniały kosmetolog tworzył dla potrzeb teatru. Jego paleta kosmetyków do makijażu szybko się rozszerzyła, a ich wysoka jakość i bogata oferta przyciągnęły klientów również spoza środowiska teatralnego.

CO NAM LEŻY NA SERCU

Kontynuować wprowadzanie innowacji, tworzenie inteligentnych i kobiecych produktów, które ułatwiają wydobycie piękna.

Sprawić, by paryski szyk stał się osiągalny dla każdej kobiety poprzez śmiałe look’i, które są zgodne z trendami, ale też nie przysparzają trudności w wykonaniu… i wszystko to bez konieczności wydawania fortuny na kosmetyki.

Pozwolić każdej kobiecie w pełni wyrazić jej wewnętrzny styl i kreatywność.

Bourjois ma osobowość i kocha kobiety, które też ją mają.

Marka od zawsze była synonimem koloru, jakości i radości życia, wartości te znajdują odzwierciedlenie w każdym produkcie Bourjois.

Drogeria SUPER-PHARM przy ul. Kołobrzeskiej 41c zaprasza! Promocja obejmuje róże do policzków (-35%), a produkty do makijażu oczu i ust można zakupić z 25% rabatem. Akcja trwa od 14 do 28 stycznia.

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *