środa , 4 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Kobiecy punkt widzenia. Toyota RAV4

Toyota Rav4 20th  (1 z 1)Do lamusa trafiły czasy kiedy to kobiety jeździły „babskimi” autami. Szowinistyczne stwierdzenia, że kobieta musi mieć mały, zwinny samochodzik i najlepiej używany, bo „jak zarysuje to nie będzie żal” odeszły w siną dal. Jeździmy dziś czym chcemy i ile chcemy. Poznajcie zatem Toyotę RAV4, która od 20 lat gości na rynku!

SUV’y to samochody, które damska część kierowców bardzo chętnie wybiera. Po pierwsze dlatego, że czujemy się w nich bezpiecznie. Po drugie mieścimy się w nich razem z dzieckiem, mamą i teściową. Po trzecie robimy wielkie, weekendowe zakupy odbierając przy tym garnitur męża z pralni. Wszystko i wszystkich trzeba pomieścić dlatego coraz rzadziej decydujemy się na małe, miejskie autka gdyż są zwyczajnie niepraktyczne.

Toyota modelem RAV4 zapoczątkowała modę na SUV’y (Sport Utility Vehicles) czyli sportowo-użytkowe samochody, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Zarówno w drodze do szkoły, do pracy jak i na wielkich rodzinnych zakupach i podczas weekendowych wypadów.

 

Toyota Rav4-2886Prostota obsługi i budowy, spora przestrzeń i legendarna niezawodność

Smutne jest to, że intuicyjnie dla nas, kobiet, tworzy się pralki, zmywarki, ewentualnie roboty kuchenne. W przypadku samochodów wygląda to nieco inaczej. Maszyny powstają z myślą o facetach, a naszym zadaniem jest się przystosować. I w prawdzie czynimy to bardzo szybko, ale… W „RAV czwórce” zapominamy o „przystosowaniu” się. Wszystko jest jasne i klarowne. Wręcz intuicyjne.
Przestrzeń w tym aucie jest w zupełności wystarczająca dla naszych potrzeb. Bagażnik zmieści większe zakupy, ale także wózek. Mankament? Powolne działanie elektrycznie otwieranej klapy. Jeśli jesteś niecierpliwa – otwarcie bagażnika może cię solidnie wkurzyć.
Toyota od „zawsze” słynęła z tego iż jest marką niezawodną. Przez lata wypracowała sobie renomę co działa kojąco na kierowcę. Udając się na wycieczkę nie myślisz: oby nic się nie stało! Toyota RAV4 to przyjaciółka na 4 kółkach, na której można polegać.

Toyota Rav4-2792Nowoczesność

Linia Toyoty RAV4 jest nowoczesna, a zarazem lekko zadziorna. Wnętrze jest proste i klasyczne. Nie zawstydza nas nadmiernym bogactwem, ale zarazem jest w zupełności wystarczające.
Jeśli zdecydujecie się na ten model możecie być pewne, że w waszym garażu nie stanie „rodzinny osiołek” tylko naprawdę fajna maszyna. A do tego oszczędna! Toyota RAV4 z silnikiem diesla pali od 6 do 9 litrów na 100 kilometrów. Zatem jeśli wypracujecie w sobie nawyk ekonomicznej jazdy – odnotujecie zyski w portfelu. A z tym każda z nas wie co zrobić.

Aktualnie Toyota RAV4 dostępna jest od 89 900 pln.

Samochód udostępniła firma Anro Trade Toyota z Chwaszczyna.

Zobacz również

Programu Profilaktyki Raka Piersi – mammobus w Galerii Zaspa

W najbliższy piątek w godzinach 9:00 – 17:00 wszystkie Panie (roczniki: 1952-1971) będą mogły wykonać …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *