środa , 22 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. zaspa24.pl

Pijany zniszczył trzy pary butów

Dzięki mundurowym z Przymorza do policyjnego aresztu trafił 43-latek, który w sklepie zniszczył trzy pary butów. Mężczyzna był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał 3 promile alkoholu. Dziś usłyszy zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem do policyjnego aresztu trafił 43-letni mieszkaniec Gdańska. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Przymorza w momencie, gdy opuszczał sklep, w którym chwilę wcześniej zniszczył trzy pary butów. Okazało się, że 43-latek był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał 3 promile alkoholu.

Policjanci ustalili, że sprawca podszedł do regału, wziął do rąk trzy pary butów i w każdej z nich złamał zabezpieczenia chroniące przed kradzieżą, z których na buty i na wandala wylała się ciemna ciecz.

Dziś mężczyzna usłyszy zarzut uszkodzenia mienia o łącznej wartości prawie 650zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło KMP

Zobacz również

Poszukujemy rodziców, którzy chcieliby przetestować ekskluzywne pieluszki dla dzieci!

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie: https://www.facebook.com/TestowanieKosmetykowJSHamilton/photos/a.169051056872165/1285672955209964/ Odbierz pieluszki z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *