środa , 20 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Podejmuję wyzwanie i wracam do formy! Mądre jedzenie

Dzisiejsza relacja z treningu w Studiu Sylwetki FORFIT będzie nieco inna. Skupię się na tym co działo się przed moją wizytą przy Hynka 69. A dokładniej: na śniadaniu.

W ostatnim materiale wspomniałam o tym, iż z mojego domu znikają chipsy, napoje gazowane i inne niezdrowe produkty. Rzeczywiście tak się stało. Pozbyłam się z mojego jadłospisu całego „śmieciowego jedzenia”.

Jednak coś, co całkowicie mnie zaskoczyło to… pożywne śniadanie.

Zgodnie z tym co mówi mój trener Krzysztof, śniadanie musi dać mi siłę i energię. Jeśli przed treningiem zafunduję sobie kiepski posiłek rzeczą oczywistą jest, że zabraknie mi sił. Jeżeli natomiast zjem porcję płatków owsianych (możemy przyrządzić je na mleku lub wodzie albo w zjeść formie omleta) mój organizm otrzyma solidny zastrzyk energii.

Przyznaję się – nie wierzyłam w to. Jak zwykłe płatki mogą dodać mi siły?

Okazało się, że Krzysztof jak na trenera przystało się nie myli. Przed dzisiejszą wizytą w siłowni zjadłam porcję płatków (ok. 100g) z mlekiem. Godzinę później byłam już w FORFICIE, a mój organizm chciał ze mną współpracować! Nie było mroczków przed oczami ani zawrotów głowy. Przez 1,5h dawałam z siebie wszystko.

Koszt tych energetycznych śniadań to naprawdę kwestia groszowa. Płatki owsiane, które jem kosztują… 1,99 zł (500g)

Jaki morał z tego? Jedzenie jest równie ważne jak ćwiczenia. Pamiętajmy, aby jeść mądrze!

Zobacz również

Kina Konesera w Kinie Helios Galeria Alfa

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *