wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Mo

Przedmioty z duszą

W dobie sklepowych sieciówek nauczyliśmy się doceniać oryginalność, piękno, nieszablonowość i fakt, że możemy posiadać coś jako jedyni na świecie. Dom to takie miejsce, w którym musimy czuć się bezpiecznie, ale także powinniśmy otoczyć się wyjątkowymi przedmiotami. Przedmiotami z duszą.

Mo to rodzinna wytwórnia rzeczy wyjątkowych. Powstała z połączenia zainteresowań i umiejętności trojga twórców – pasjonatki wnętrz, perfekcyjnego majsterkowicza i młodej pani architekt. Projektują i wykonują zarówno elementy wyposażenia wnętrz jak i meble ogrodowe.

Materiały, z których powstają przedmioty w Mo, to głównie metal i drewno. Część drewna pozyskują ze starych mebli, następnie odświeżają je i dają mu nowe życie w swoich projektach. Twórcy pozwalają sobie na pewną surowość w łączeniu metalu, która podkreśla efekt ręcznej pracy, jednak przykładają ogromną wagę do wykończenia mebli, co widać w licznych dopracowanych detalach. Połączenie chłodu metalu i ciepła drewna sprawia, że meble pasują do wielu wnętrz i wpisują się w obecne trendy.

Przez długi czas projekty powstawały tylko na zamówienie i były w stu procentach spersonalizowane. Od niedawna postanowili dodatkowo założyć sklep internetowy, w którym można kupić meble i akcesoria do domu i ogrodu.

Zapraszamy na stronę Mo oraz profil FB

About Kasia

Zobacz również

Sopot Non-Fiction

Serdecznie zapraszamy na XI. edycję Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencję Artystyczną Sopot Non-Fiction. Podczas rezydencji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.