piątek , 25 Czerwiec 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. sreenshot / www.natemat.pl

Przyprószenie siwizny – nowoczesny zabieg dla mężczyzn

fot. Sztuka Czesania IKONA
fot. Sztuka Czesania IKONA

Chciałbyś mieć zawsze zadbane i schludne włosy? Marzysz by ich wygląd był nienaganny i modny? A tymczasem widoczne są na nich pierwsze oznaki siwizny, co bezlitośnie przypomina o zbliżającym się okresie przekwitania. Nie ma co dramatyzować, bo jest na to sposób.

Coloring System to produkt idealny dla mężczyzn. Tuszuje siwe włosy, dzięki czemu będą one znacznie  mniej widoczne, a naturalny kolor wyraźnie będzie wzmocniony. Nowoczesna formuła gwarantuje naturalną i transparentną  redukcję siwizny bez widocznych odrostów! Łatwa i szybka aplikacja gwarantująca komfort podczas zabiegu oraz pełne blasku włosy. Jest usługą bardzo dyskretną, aplikuje się ją podczas mycia głowy a trwa zaledwie 5 minut. Naturalnie wypłukuje się z włosów nie pozostawiając sztucznego odrostu. Włosy są młodsze, bez sztucznych refleksów, a fryzura jakby „odświeżona”. Mężczyźni mogą być teraz bardziej zadbani i przy tym poczuć się młodziej.

Coloring to produkt całkowicie pozbawiony amoniaku na bazie olejku abisyńskiego, opracowany specjalnie z myślą o nowoczesnym mężczyźnie!  Elegancki i pewny siebie mężczyzna budzi większe zaufanie w kontaktach biznesowych i imponuje innym osobom, szczególnie płci pięknej.

Zdecyduj się na tuszowanie siwizny i bądź seksowny jak George Clooney 😉

ZAPRASZAMY!!!

14Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA
609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

Zobacz również

Budki dla ptaków i domki dla owadów na trójmiejskich osiedlach

Czy mieszka z nami czyżyk? Wróble, mazurki, bogatki, modraszki, pleszki, kopciuszki, oknówki, jerzyki, sroki, sójki, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *