wtorek , 28 czerwiec 2022
previous arrow
next arrow
Slider

RWS powiększa portfolio. Nowy park handlowy na starcie budowy

Jeszcze przed rozpoczęciem budowy obiekt został skomercjalizowany w 100 proc. Planowany termin zakończenia prac ma nastąpić w II kwartale 2022 roku.

W ramach inwestycji powstanie zespół obiektów handlowych o całkowitej kubaturze 23 tys. metrów sześciennych, na którą składać się będzie sześć lokali użytkowych o metrażach od 1200 do 200 mkw.

Wśród nowych najemców znajdą się znane sieci handlowe z branży spożywczej, drogeryjnej i odzieżowej.

Nowy park handlowy powstanie w północnym rejonie miasta, w samym centrum dzielnicy Zaspa przy skrzyżowaniu alei Rzeczypospolitej i Jana Pawła II – głównych arterii komunikacyjnych. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe, szkoły i przedszkola oraz szpital miejski. Tuż przy inwestycji dostępne są przystanki autobusowe i tramwajowe, a w odległości zaledwie jednego kilometra mieści się stacja kolei miejskiej SKM Gdańsk Zaspa. Dzięki nowemu obiektowi z wielobranżową ofertą mieszkańcy pobliskich osiedli będą mogli szybko i wygodnie dokonać zakupów podstawowych artykułów. Do dyspozycji klientów zostanie także oddany parking naziemny na 92 miejsca postojowe.

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w ramach inwestycji powstanie dedykowany wyłącznie mieszkańcom parking osiedlowy, w ramach którego powstanie dodatkowo 210 nowych miejsc postojowych.

Realizując nasze inwestycje staramy się zapewnić mieszkańcom nie tylko wygodny dostęp do kompleksowej oferty handlowej, który ułatwia im wypełnianie codziennych obowiązków, ale także służymy lokalnej społeczności reagując na zgłaszane przez nich potrzeby. W przypadku tej inwestycji oprócz parku handlowego stworzymy także dodatkowy parking naziemny o utwardzonej powierzchni na ponad 200 samochodów, przeznaczony tylko i wyłącznie dla mieszkańców sąsiadującego osiedla, który mamy nadzieję podniesie komfort zamieszkania w danej lokalizacji – mówi Wojciech Sypniewski, współwłaściciel Grupy RWS.

Źródło: www.rwsgroup.pl

About Zaspa24

Zobacz również

Agresywny mężczyzna na Zaspie. W asyście służb trafił do szpitala

W eskorcie policjantów pojechał do szpitala mężczyzna, który w niedzielę, 12 czerwca, zachowywał się agresywnie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *