wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Świąteczna “Metropolia za pół ceny”.

Nocleg na zamku, warsztaty zero waste, relaks w SPA i saunie, wizyta w Muzeum Niewidzialny Gdańsk, bilety do teatru i Klockowni – to wszystko (i jeszcze więcej) czeka na mieszkańców metropolii w świątecznej edycji akcji „Metropolia za pół ceny”. Do 20 grudnia można kupować vouchery za 50 proc. wartości, a z usług można korzystać w przyszłym roku.

Pomorskie samorządy zrzeszone w Obszarze Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot zapraszają do udziału w świątecznej edycji akcji „Metropolia za pół ceny”. Ma ona na celu wsparcie szeroko pojętej branży turystyczno-rozrywkowej – hoteli, pensjonatów, instytucji kultury, ośrodków rekreacji oraz innych miejsc, w których można spędzić czas wolny. To właśnie ci przedsiębiorcy są w szczególnie trudnej sytuacji z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Musieli zawiesić swoją działalność lub znacznie ją ograniczyć.

W ramach “Metropolii za pół ceny” oferują swoje usługi w korzystnej cenie, z datą realizacji w roku 2021.

Do akcji swoją ofertę zgłosiło kilkanaście firm z branży czasu wolnego. Szczegółowe informacje o ofertach, ceny i zasady realizacji voucherów na usługi można znaleźć na stronie internetowej Obszaru Metropolitalnego Gdańsk – Gdynia – Sopot.

“Dla mieszkańców metropolii to idealny prezent na święta dla bliskich, a dla przedsiębiorców – szansa na przetrwanie” – zachęcają organizatorzy akcji.

Źródło: Gdańsk.pl

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *