TOPtrendy 2014 rozpoczęte!

Najważniejsze wydarzenie muzyczne na wybrzeżu, czyli festiwal TOPtrendy 2014 rozpoczął się wczoraj w Operze Leśnej w Sopocie.

Scena podczas występu Kazika z zespołu KULT
Scena podczas występu  zespołu KULT

Ten dzień to przede wszystkim wielkie święto artystów, którzy w zeszłym roku sprzedali największą ilość płyt. Na pierwszym miejscu uplasował się, a zarazem stał się najmłodszym zwycięzcą Toptrendy, Dawid Podsiadło. Tuż za nim miejsca zajęli zespół Enej, który porwał publiczność oraz Sylwia Grzeszczak. Poza podium znaleźli się: Edyta Bartosiewicz, Kult, LenON, Paluch (nieobecny), T.LOVE, O.S.T.R i Hadesa oraz Zakopower.

Muniek Staszczyk z zespołu T. Love
Muniek Staszczyk z zespołu T. Love

 Pierwszy dzień Festiwalu to także jubileusze

Swoje 30-lecie na scenie świętowała Urszula, która rozpoczęła koncert  Toptrendy 2014. „Konik na biegunach”, „Niebo dla ciebie” czy „Rysa na szkle”  to przeboje, który zna i nuci każdy. Publiczność bawiła się doskonale  śpiewając razem z artystką. Urszula odebrała także nagrodę słuchaczy radia  RMF FM.

Drugi jubileusz, to piękne podsumowanie 20-letniej kariery Agnieszki Chylińskiej. Jej koncert odbył się  po wręczeniu nagród TOPtrendy. Agnieszka wykonała swoje największe przeboje, również te nagrane z  zespołem ONA. Na scenie gościnnie pojawili się Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

Koncert poprowadzili: Paulina Sykut – Jeżyna, Krzysztof Ibisz oraz Maciej Dowbor.

Miłośnicy muzyki nie zawiedli i Opera Leśna zapełniła się po brzegi. Entuzjastyczna publiczność zmotywowała artystów do dania pięknych koncertów. Dla wszystkich pierwszy dzień festiwalu TOPtrendy z pewnością był udanym i wyjątkowym wydarzeniem.
Dzisiaj ciąg dalszy muzycznej uczty na którą serdecznie zapraszamy.

About Kasia

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement