poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

TOPtrendy 2014 rozpoczęte!

Najważniejsze wydarzenie muzyczne na wybrzeżu, czyli festiwal TOPtrendy 2014 rozpoczął się wczoraj w Operze Leśnej w Sopocie.

Scena podczas występu Kazika z zespołu KULT
Scena podczas występu  zespołu KULT

Ten dzień to przede wszystkim wielkie święto artystów, którzy w zeszłym roku sprzedali największą ilość płyt. Na pierwszym miejscu uplasował się, a zarazem stał się najmłodszym zwycięzcą Toptrendy, Dawid Podsiadło. Tuż za nim miejsca zajęli zespół Enej, który porwał publiczność oraz Sylwia Grzeszczak. Poza podium znaleźli się: Edyta Bartosiewicz, Kult, LenON, Paluch (nieobecny), T.LOVE, O.S.T.R i Hadesa oraz Zakopower.

Muniek Staszczyk z zespołu T. Love
Muniek Staszczyk z zespołu T. Love

 Pierwszy dzień Festiwalu to także jubileusze

Swoje 30-lecie na scenie świętowała Urszula, która rozpoczęła koncert  Toptrendy 2014. „Konik na biegunach”, „Niebo dla ciebie” czy „Rysa na szkle”  to przeboje, który zna i nuci każdy. Publiczność bawiła się doskonale  śpiewając razem z artystką. Urszula odebrała także nagrodę słuchaczy radia  RMF FM.

Drugi jubileusz, to piękne podsumowanie 20-letniej kariery Agnieszki Chylińskiej. Jej koncert odbył się  po wręczeniu nagród TOPtrendy. Agnieszka wykonała swoje największe przeboje, również te nagrane z  zespołem ONA. Na scenie gościnnie pojawili się Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

Koncert poprowadzili: Paulina Sykut – Jeżyna, Krzysztof Ibisz oraz Maciej Dowbor.

Miłośnicy muzyki nie zawiedli i Opera Leśna zapełniła się po brzegi. Entuzjastyczna publiczność zmotywowała artystów do dania pięknych koncertów. Dla wszystkich pierwszy dzień festiwalu TOPtrendy z pewnością był udanym i wyjątkowym wydarzeniem.
Dzisiaj ciąg dalszy muzycznej uczty na którą serdecznie zapraszamy.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *