wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. GZDiZ

Zagłosuj na Gdańsk w plebiscycie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce

Ruszyło głosowanie w 9. edycji plebiscytu Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Wśród uczestników plebiscytu znajduje się Gdańsk, dlatego zachęcamy do oddawania głosów na nasze miasto. Swoje poparcie dla gdańskiej kandydatury możecie wyrazić, lajkując zdjęcie ukwieconego Grodu nad Motławą w specjalnej konkursowej galerii na Facebooku. Głosowanie trwa do 17 sierpnia.

O tym, że Gdańsk należy do najbardziej ukwieconych polskich miast nie trzeba nikogo przekonywać.
Na wielobarwne rabaty, ukwiecone place, skwery czy ogrody kieszonkowe można natknąć się właściwie na każdym kroku. Dzięki codziennej pracy naszych ogrodników i inspektorów możemy cieszyć się estetycznymi kompozycjami kwietnymi również w donicach, czy skrzyniach, a także w formie kwietnych napisów i herbów Gdańska.

Gdańsk staje więc w szranki z innymi miastami w Polsce w plebiscycie organizowanym przez Terra Flower Power. Konkurs ma na celu wyróżnienie miast, które stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni.  

Jak można oddać głos na Gdańsk? Wystarczy wejść na zdjęcie Gdańska przedstawiające kwietnik z lantaną, gaurą, pelargonią i smagliczką z widokiem na Żurawia na profilu Inspirowani Naturą w konkursowej galerii na Facebooku i pod zdjęciem zostawić lajka. Pomysłodawcą kompozycji rabat na Głównym Mieście w Gdańsku i autorką zdjęcia jest Katarzyna Szumała z Działu Zieleni GZDiZ. Miasto, które zbierze największą liczbę lajków zostanie zwycięzcą plebiscytu i zgarnie nagrodę w postaci wieży kwiatowej lub donic.

Głosowanie trwa do 17 sierpnia.

Więcej informacji o plebiscycie na stronie: inspirowaninatura.pl

Fot. GZDiZ
Źródło: GZDiZ

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *